Udanego 2015 roku

Drodzy Państwo,
Drodzy rabczanie i Ci Państwo, którym Rabka po prostu nie jest obojętna. Korzystając z dobrodziejstw, które daje nam rozwój, chcemy złożyć, w tym symbolicznie ważnym dniu, najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wszystkim, aby w naszej gminie działo się dobrze, abyśmy rośli w dobrobyt, spokój ducha i szczęście. Niech otaczają nas, byli dla nas ważni i warci wspomnienia, ludzie chcący dobrze dla wszystkich, ludzie patrzący wspólnego. Aby jedynym czego chcemy były cele wspólne, nie niskie, tylko własne. Abyśmy mieli ludzi patrzących na nasze dziedzictwo, ale tez nowocześnie, z przytupem.

Chcemy też podziękować serdecznie wszystkim z Państwa, którzy nas wspierają dobry słowem, merytorycznie i odwagą. Robimy to co jest w naszej mocy, by po pierwsze spełnić oczekiwania i obietnice, a po drugie, jak zrobić coś więcej, nawet odrobinę, aby tylko żyło nam się lepiej.
Wszystkim Państwu, jakkolwiek spędzacie ten wieczór – na hucznej zabawie, w prywatnym gronie, czy odpoczywającym przed trudami – Do siego Roku!
2015

You May Also Like