Rabczańskie Wieści Pozarządowe

"Amicus Hominum" i "Kryształy Soli"

 
 
 
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się w tegoroczną XI edycję konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego „Kryształy Soli” oraz X edycję konkursu o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.
W naszej gminie działają organizacje pozarządowe, które w sposób skuteczny  i efektywny wspierają działania służące poprawie życia mieszkańców i rozwojowi naszej gminy. Uhonorujmy ich pracę, trud i zaangażowanie w rozwój naszego regionu.
Doceniamy ich działalność i wszystkie osoby , dzięki których zaangażowaniu upowszechniane są postawy wzajemnej pomocy, wsparcia i poświęcenia dla osób szczególnie potrzebujących.
Termin nadsyłania formularzy konkursowych upływa w dniu 23 października 2015 r. Wszelkie informacje dotyczące Nagród, w tym regulamin oraz wzory formularzy konkursowych, dostępne są na stronie internetowej Województwa Małopolskiego www.malopolskie.pl/ngo  oraz w Zespole ds. Organizacji Pozarządowych w Kancelarii Zarządu UMWM, tel. 12 61 60 904,   12 61 60 537.
 
reklama_250x179,4_amicus_braz-01 reklama_250x179,4_krysztaly-01
 
Popieramy akcję OREW.
”Otwarty w Rabce – Zdrój Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy dla dzieci z głęboką i sprzężoną niepełnosprawnością. Obecnie obejmujemy opieką i edukacją siódemkę uczniów w wieku od 4 do 20 lat. Potrzebuje pomocy dydaktycznych, gier edukacyjnych, puzzli, zabawek oraz pomocy plastycznych. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby przekazać coś dla naszych Podopiecznych bylibyśmy wdzięczni! Przygotowane rzeczy można przynosić do siedziby Ośrodka przy ul. Podhalańskiej 42 b. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Zachęcamy również do polubienia strony naszego Ośrodka oraz śledzenia naszej aktywności!

https://www.facebook.com/OREWRABKA?ref=ts&fref=ts

Udostępnij

O autorze