Rdzawka

Idziemy w niedzielę na wybory.

Już w tą niedzielę odbędą się wybory do sejmu i senatu. Idźmy na nie i oddajmy głos na kandydata lub kandydatkę nam i naszym  sprawą najbliższym. Ja idę 🙂

Na ostatnią prostą polecam:

Ja już rozwiązałem test. Polecam :)

Latarnik Wyborczy to aplikacja umożliwiająca wyborcom porównanie własnych poglądów politycznych z programami kandydatów startujących w wyborach powszechnych.

Latarnika Wyborczego na wybory parlamentarne 2015 stworzyło Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Grupą Etendard. CEO przygotowuje narzędzie przy okazji wszystkich wyborów powszechnych (z wyjątkiem samorządowych) od 2005 roku. Z ostatniej wersji aplikacji stworzonej przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku skorzystano ponad 700 tysięcy razy.

Latarnik Wyborczy wpisuje się w nurt działań okołowyborczych zachęcających do świadomego głosowania (vote smart). Zależy nam na tym, by decyzje podejmowane przez obywateli przy urnach były przemyślane i odnosiły się do programów wyborczych komitetów. Aplikacja nie promuje żadnych partii, komitetów, ani żadnych konkretnych poglądów politycznych.

ROZPOCZNIJ SWÓJ TEST

Sprawdź, która partia jest Ci poglądowo najbliższa!

START

 

http://www.glosuj.org.pl/

 

Udostępnij

O autorze