Parafia RdzawkaRdzawka

Sobota-Nawiedzenie Figury Św. Michała Archanioła z Gargano w Rdzawce

Info z Marianie Rdzawka:

1.    Do soboty włącznie zapraszamy do udziału w nowennie do św. Michała Archanioła o dobre owoce nawiedzenia oraz oddalenie działania złego ducha. Wszystkich nadal prosimy o modlitwę w tej intencji.
2.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Ponieważ wieczorem będziemy oczekiwać Figury św. Michała Archanioła, dlatego Msza św. do Matki Bożej i Różaniec Fatimski będą o godz. 7.00. Również nowennę do św. Michała Archanioła odprawimy rano.
3.    Prosimy chętnych o pomoc w dekoracji otoczenia przy kościele w sobotę od godz. 9.00. Nie ma konieczności ubierania drogi od początku Rdzawki, wystarczy udekorować okna. Ważne abyśmy ładnie ubrali teren przy kościele.
4.    O godz. 20.30 rozpocznie się nabożeństwo oczekiwania, które będzie prowadził o. Antoni – Michalita. Zapraszamy Straż pożarną, Zespól Góralski i wszystkich chętnych. Jednocześnie w miarę możliwości prosimy o przyjście w strojach góralskich.
5.    Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu spowiedzi przed peregrynacją. Spowiadać będziemy codziennie przed Mszą św. wieczorną od godz. 16.30.

Zdjęcie: Marianie Rdzawka.

Udostępnij

O autorze