Rdzawka

Szlachetna Paczka w Rabce-Zdroju

PRZYGOTUJ SZLACHETNĄ PACZKĘ 2014

Przez ostatni miesiąc nasi wolontariusze (SuperW) spotykali się z rodzinami z Rabki i okolic, poznawali ich historie, problemy, potrzeby. Teraz kolej na Was… na CIEBIE.

22 listopada (najbliższa sobota) zostanie otwarta baza z opisami rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Gorąco zachęcamy do wybierania ich i przygotowywania świątecznej paczki-prezentu, który ma stać się impulsem do zmiany trudnej sytuacji obdarowanych; narzędziem mądrej pomocy dla każdej z ponad 30 rodzin. Paczkę można przygotować samemu lub większą grupą – z przyjaciółmi, kolegami ze szkoły, studiów, miejsca pracy…  Przez cały czas pomocą i radą służą opiekujący się rodzinami SuperW.

Finał tegorocznej Paczki odbędzie się w weekend 13 i 14 grudnia. Wtedy właśnie darczyńca dostarcza przyszykowaną paczkę do magazynu, który w Rabce znajduje się w Starej Szkole (ul. Podhalańska 6), a następnie trafia ona do rąk rodziny.

Odwołując się do słów Chrystusa, że Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu (Dz 20, 35) zachęcamy do włączenia się w dzieło mądrej pomocy.

Rodziny z terenu naszej gminy wybierać można od 22 listopada na stronie tutaj.
Zapraszamy do odwiedzania profilu facebookowego

Wszelkie pytania i wątpliwości można przesyłać na adres: paczkomail@gmail.com

Udostępnij

O autorze