0 myśli nt. „Jak to ze strefą A bywa ?

 1. To ja

  Pani burmistrz ma pani doświadczenie: trzeba wnieść sprawę karną pracownikom wojewody. To szczyt bezczelności tak odpowiadać i kwestionować przygorowaną przez panią uchwałę. Niekompetentni pracownicy wojewody z ich radcą prawnym uwzięli się na panią. Do sądu z warchołami!
  Koniecznie trzeba też wnieść sprawę przeciwko Wojewodzie. Koniecznie! Nie zwlekać!
  Jak można dopuścić by tak „niekompetentni” pracownicy wytknęli tyle istotnych naruszeń prawa! Hańba.
  A poważnie: kolejna sprawa, kolejne pełnomocnictwo, kolejne pieniądze dla radcy – ten to ma dobrze. 2 razy ma płacone za tą samą sprawę, ale ten drugi raz bedzie lepszy – tyle instancji do obskoczenia, a świeżutkie tysiączki będą płynąć.
  Co tam, ze kolejny raz miasto będzie z deficytem!.
  To samo z autorami planu – za zlecenie zainkasowali spore pieniądze (ile?) i co ich to teraz będzie obchodzić.
  Ciekawe czy za wytęzoną pracę przy planie były w urzędzie nagrody?
  [b]A Wy drodzy radni czy nie macie niesmaku, że uchwalacie z pełną świadomością takie buble. Nie wstyd Wam, że nie macie dość cywilnej odwagi, żeby sie przeciwstawić jawnemu łamaniu prawa. [/b]
  Mieliście pełną świadomość, że prezentowana Wam uchwała to bubel.
  Może wreszcie do Was dotrze, że burmistrz nie może was wplątywać w sytuacje bezkarnego łamania prawa, bo to wy możecie je odrzucić. Wy macie stać na straży prawa miejscowego! A nie tak, ze beztroską rzuca przewodnicząca RM -„to ją zaskarżycie (uchwałę)”
  Takie zaskarżenie kosztuje dużo pieniędzy. Więc może zaczniecie szanować nasze wspólne pieniądze. I zaczniecie słuchać też innych nie tylko burmistrz. Wielu ludziom chodzi o dobro Rabki. Ale takie, żeby ludzie nie byli poszkodowani. I żeby każdy mieszkaniec był szanowany, nie tylko pupilek burmistrzowej i w urzędzie i w Radzie Miasta.
  [b]Zacznijcie się wreszcie cenić i cenić mieszkańców![/b]

 2. marek

  Rabczanie czy wy jesteście ślepi na to co wyczynia burmistrz szastając przy tym publicznymi środkami?na wodociągi kanalizację niema nawet kilka tysięcy a tu setki tysięcy idzie lekką ręką to na prawnika Kulke to na inne kancelarie prawne to na inne urzedy zewnętrzne które wydają WZ.