0 myśli nt. „Wideo z VIII Sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

  1. mlody

    Nie zrozumiałym jest umieszczanie na informacjach o sesji zaproszenia do udział mieszkańców jeśli póżniej przewodnicząca z wrodzoną lub nabytą ( wiadomo od kogo ) butą i arogancją traktuje przybyłych . Gdyby na sesji nie padały takie bzdury z ust przewodniczącej i Burmistrz to mieszkańcy nie reagowali by tak emocjonalnie. Proponuje usunąć zaproszenie z informacji o sesji, postawić straż miejską przed drzwiami , zamówić pizzę i ciasteczka i odbębnić parę godzinek i kaska poleci jak nic i na dodatek bez stresu dla władzy. To że podejmujecie uchwały nie zgodne z prawem to już was nie interesuje.
    Niech Burmistrz objaśni , co to za choroba endokrynologia , bo nawet wikipedia nie jest w stanie zdefiniować tego sformuowania jako choroby ( jako dział medycyny chyba już tak ).
    Nasuwa się pytanie po co rada nadzorcza szpitala i jej prezes skoro to radni mają przedstawić program naprawczy szpitala?Odpowiedz nasuwa się sama- dla kasy .
    Przy okazji wyborów i referendum w sprawie szpitala proponuje zadać mieszkańcom pytanie czy dalej chcą tak niekompetentnej przewodniczącej rady.

  2. Ania

    Całkowita racja uważam, że bylejakość przewodniczącej przekłada się na Radę. Gdyby była ambitna, zdając sobie sprawę, że nie umie sprostać obowiązkom nie komplikowała by sprawy. Trzeba ją odwołać.