Rdzawka

Spectre w Rabce-Zdroju.

SPECTRE_Logo

Najnowszy 007 cieszył się w Rabce , dużym zainteresowaniem. Premiery filmowe  w tym samym czasie co w Krakowie- to jeden z kluczy do sukcesu kina Śnieżka w Rabce. 

Wielkimi krokami zbliża się budowa Color Park w Nowym Targu, z siecią Cinema City.

”  operatorem kinowym w galerii Color Park w Nowym Targu będzie firma Cinema 3D – najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć supernowoczesnych multipleksów. Właśnie dziś uzgodniliśmy wszystkie warunki, zgodnie z którymi operator otworzy u nas swój komfortowy kompleks: 5 sal na prawie tysiąc widzów. Jedna z nich ma być wyraźnie większa, przeznaczona do pokazywania premier hitów kinowych wchodzących do Polski, które będą wyświetlane w tym samym czasie, co np. w Warszawie czy Krakowie.

– Kino nowoczesne, więc trójwymiarowe?

– Tak. Wszystkie sale będą przystosowane również do takich projekcji.

– Kino to także imprezy, rozrywka, zabawy …

– Oczywiście. Operator zagwarantował nam – poza premierami i pokazami przedpremierowymi – liczne dodatkowe wydarzenia: maratony filmowe, pokazy kina konesera czy coraz bardziej popularne w kraju transmisje największych wydarzeń sportowych na żywo. Nie zabraknie także spotkań wyłącznie dla pań („Kino na szpilkach”) oraz dla panów („Męskie kino”). Podczas tych wyjątkowych projekcji prowadzone będą porady kosmetyczne, modowe i zdrowotne, pokazy nowych technologii, motoryzacji itp. Przestrzeń kinowa będzie też służyć mieszkańcom jako miejsce do organizowania konferencji czy imprez dla dzieci np. urodzin. Cały obiekt – także ze względu na ofertę rozrywkową i gastronomiczną – będzie więc wyjątkowo przyjazny rodzinie. ”  Nowe kino w Nowym Targu – zobacz film.

 

Część z powyższych inicjatyw organizuje kino w Rabce. Należy mieć nadzieję,że to nie koniec inicjatyw przed próbą sił po powstaniu Color Park w Nowym Targu.

Udostępnij

O autorze