Rdzawka

[Felietony] Najnowsze felietony na stronie www.klubygazetypolskiej.pl – 22.02.2017 r.
​​
Wróg ludu

Dziękuję

Moi Kochani Czytelnicy, proszę mi wybaczyć ten sposób zwrócenia się do Państwa, ale czytelników „GP” traktuję jak swoich przyjaciół. Jesteśmy razem już dwadzieścia cztery lata. Wiele, bardzo wiele wydarzyło się w tym czasie w Polsce, w gazecie i również w moim życiu. Niemal jego połowę spędziłem razem z Państwem. Mamy czytelników, którzy tradycję kupowania „GP” przejęli od swoich rodziców. Nasz zespół zasilają dziennikarze urodzeni po wydaniu pierwszego numeru „GP”.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/dziekuje/Takie tam… deliberacje…

Bijące serce partii

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak napisał do policjantów list, w którym stwierdził: „Zapewniam Państwa, że ustawa dezubekizacyjna obejmie wyłącznie byłych funkcjonariuszy SB, a nie byłych funkcjonariuszy MO”. Jeżeli ustawa ta ma być aktem sprawiedliwości społecznej, to warto zadać pytanie: dlaczego nie obejmie byłych funkcjonariuszy MO czy sadystów z ZOMO?

Zapraszamy do przeczytania całości na:  http://www.klubygp.pl/%e2%80%8bbijace-serce-partii/Takie tam… deliberacje…

Czas wolnych narodów

Rok 2012 to apogeum ataku na rząd Viktora Orbána. W Parlamencie Europejskim przewodniczący KE José Barroso rozwodził się nad zagrożeniem demokracji na Węgrzech, broniąc międzynarodowych spekulantów, którzy doprowadzili Węgry na skraj bankructwa.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/czas-wolnych-narodow/Zdziczenie obyczajów

Nawet cywilizowanym społeczeństwom zdarzają się chwile, kiedy popada ono w fazę barbarzyństwa – wojna, głód, epidemia, trzęsienie ziemi wywołują zachowania i odruchy wydawałoby się od dawna pogrzebane pod kostiumem konwencji, ogłady, kultury.Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/zdziczenie-obyczajow/Smok Wawelski

Podobno telewizja TVN poinformowała, że w Krakowie walczy się ze smokiem. Nie wiem, nie oglądam telewizji odkąd każdy interesujący program dostępny jest w internecie, a filmy też są dostępne, tylko że są dostępne inaczej. Niekoniecznie legalnie, ale za to bez przerw na reklamy.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/smok-wawelski/

Udostępnij

O autorze