Rdzawka

Otwarcie Rabkolandu już wkrótce!

Otwarcie Rabkolandu już wkrótce!

Szalony lotnik, Dolina Trzmiela i nowe atrakcje w strefie Wikingów – Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki w Rabce Zdroju szykuje dla swoich fanów wiele atrakcji w nadchodzącym sezonie. Wielkie otwarcie, po zimowej przerwie, zaplanowano na 29 kwietnia 2017 roku punktualnie o 10:00 rano, a już następnego dnia Rabkoland zaprasza na Dzień Wikinga!.

Malutcy, mali, więksi i najwięksi! Tak, tak – Rabkoland to wyjątkowy, jedyny w Polsce park rodzinnej rozrywki – pełen fantazji, radości i mnóstwa wspaniałej zabawy. – W nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy dla naszych małych i dużych przyjaciół wiele atrakcji. Przede wszystkim powiększyliśmy teren Rabkolandu i w maju otworzymy nową strefę: Dolinę Trzmiela – mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki. – Ten rok będzie obfitował w niespodzianki także dla miłośników wikingów. Już w dniu otwarcia, w Krainie Wikingów w naszym parku, stanie rollercoaster, z którego mogą korzystać dzieci już pomiędzy 85, a 120 cm wzrostu. Vikingcoaster będzie hitem tego sezonu, bo nigdzie w Polsce nie ma kolejki, która jest w stanie bezpiecznie przewozić tak małe dzieci. Kolejkę wykonała renomowana niemiecka fabryka Gerstlauer i jest już instalowana w rabczańskim parku rozrwyki.

W Dolinie Trzmiela, we wschodniej, nowej części parku, dzieci i dorośli wkrótce spotkają Pana Trzmiela, gospodarza tej wspaniałej krainy. Pan Trzmiel wespół z Kapitanem Bąkiem zaprosi w podróż łódeczkami po swojej dolinie, zabawę z rybkami na karuzeli oraz karuzelę, w której wyruszycie na trzmielowe safari. W dolinie będzie można odpocząć, ale także poznać gatunki drzew i roślin, rozłożyć koc na trawie i obserwować życie owadów, które zamieszkają w specjalnych domkach.

Kolejną nowością, która pojawi się w parku w nadchodzącym sezonie, a dokładnie w maju,  jest konna przygoda Patataj, czyli przejażdżka po sześćdziesięciometrowym torze w scenerii z dzikiego zachodu. Cztery wierzchowce powiozą dorosłych i dzieci i sprawią, że wszyscy poczują się jak prawdziwi kowboje. Konie co prawda, nie zarżą na widok jeźdźców, ale gwarantujemy ich dobry humor i dziarski kłus. Podobnych emocji dostarczy dzieciom i dorosłym spotkanie z Szalonym Lotnikiem, który zabierze ich w przestworza na swej karuzeli. Patataj i Szalony Lotnik to atrakcje wyprodukowane przez włoską firmę SBF.

Już w dniu otwarcia na tyłach Pałacu Strachów zamieszkają wesołe zwierzęta z dżungli: Elfi, Tigu, Kong, Leon i Hipo, które zaproszą gości do karmienia ich kolorowymi piłkami. Celne karmienie nagrodzą radosnym rykiem lub trąbieniem.

W tym roku Rabkoland odwiedzi wielu bajkowych gości. Spodziewamy się m.in. Wikingów, radosnych Robaczków, klaunów i wielu, wielu innych. Dodatkową atrakcją będzie zestaw rodzinnych gier terenowych, które będą pojawiały się cyklicznie, a ich ukończenie zagwarantuje śmiałkom atrakcyjne nagrody. Już po raz drugi będziemy świętować otwarcie sezonu Dniem Wikinga. W tym dniu do Rabkolandu przyjadą dzielni Wikingowie, którzy zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy: pokażą, jak żyją w swoich wioskach, czym się bronią i jak spędzają wolny czas. Chcecie do nich dołączyć? Przebierzcie się za Wikingów (minimum dwa elementy stroju) i zgarnijcie bilet do Rabkolandu za 1 zł!

Warto zaplanować wizytę w Rabkolandzie, bo spełnia on rodzinne marzenia!

Udostępnij

O autorze