Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Gratulujemy zdobycia rekomendacji na studia.

Komisja Stypendialna Programu Dyplom z Marzeń w Rabce Zdroju  działająca przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto na posiedzeniu w dniu 29 lipca 2017 po rozpoznaniu wszystkich wniosków o stypendia podjęła decyzję o udzieleniu rekomendacji :

  1. Jan M.  231,4 punktów
  2. Weronika K.  214 punktów

Serdecznie dziękujemy wszystkim maturzystom, którzy przesłali swoje zgłoszenia- życzymy powodzenia na studiach.
Osoby rekomendowane otrzymały mejle z informacjami dotyczącymi dalszych kroków.
 
Co ich czeka ?
Krok 2 – wypełnienie wniosku
Prosimy o jak najszybsze wypełnienie  wniosku aplikacyjnego Programu Stypendiów Pomostowych dostępny na stronie www.stypendia-pomostowe.pl 
W pytaniu „Czy posiadasz rekomendację organizacji lokalnej?” kandydaci, którzy otrzymali rekomendację drogą mailową, dają odpowiedź twierdzącą i zaznaczają ‘’Rabka Zdrój- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto’’
Krok 3 – złożenie wniosku
Kandydat drukuje wniosek wygenerowany on-line, podpisuje i wraz z wymaganymi załącznikami (listę potrzebnych załączników wygeneruje system) dostarcza do  prezesa Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto Marka Cieplińskiego jak najszybciej.  Rekomendujemy do 6 sierpnia 2017.
 
Ostateczne decyzje ogólnopolskiej komisji stypendialnej Programu Stypendiów Pomostowych Segment II będą znane około 9 października 2017r.
Wyniki opublikujemy na stronie internetowej nmrabka.pl.
Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2017/2018 (Segment II)
Najczęściej zadawane pytania

Mateusz Wójtowicz

Przewodniczący Lokalnej Komisji Stypendialnej.

Udostępnij

O autorze