Rdzawka

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rabce – Zdrój walczy o 10 tys. złotych. Możesz pomóc!

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rabce – Zdrój rywalizuje z 10 szkołami z całej Polski o Nagrodę Internautów, czyli 10 tysięcy złotych.

 

SP2 już  po raz piąty wystartowała w ogólnopolskim konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Spośród setek nadesłanych prac konkursowych z różnych szkół z całej Polski, prezentacja z tej placówki zakwalifikowała do finału i reprezentuje region  małopolskoświętokrzyski. W latach ubiegłych zdobyła III i II miejsce w kraju.
Udział w finale daje jej możliwość walki o nagrodę Internautów, takowej nagrody dotychczas nie udało jej się zdobyć. W swojej pracy konkursowej (elektronicznej Kronice SKO) uczniowie opisują podjęte w minionym roku szkolnym różne przedsięwzięcia m.in.: akcje charytatywne, zarobkowe, konkursy, działania proekologiczne, zajęcia edukacyjne.

Wszystkich bardzo prosimy o wzięcie udziału w głosowaniu. Od 10 sierpnia do 10 września 2017 r. trwa głosowanie na prace konkursowe. Z jednego adresu e-meilowego można zagłosować tylko raz. Jeden użytkownik = jeden adres e-mail = jeden głos – dlatego tak ważny jest każdy nowy głos/adres e-meilowy/.

Link do naszej kroniki

https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/75-szkola-podstawowa-nr-2-w-rabce-zdroju

Aby zagłosować  należy się zarejestrować /jeżeli nie głosowałeś 3 lata temu lub w ubiegłym roku / lub zalogować

Udostępnij

O autorze