Rdzawka

Razem z Burmistrzem Rafałem Hajdyłą zrealizujemy następujący plan dla gminy i mojego okręgu Rdzawki

Razem z Burmistrzem Rafałem Hajdyłą zrealizujemy następujący plan dla gminy i mojego okręgu Rdzawki

Mieszkam w Rdzawce, tak jak moi rodzice i dziadkowie. Ukończyłem politologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i kształcę się dalej na studiach doktoranckich. Obecnie jestem pracownikiem samorządowym. W życiu szczególnie ważna dla mnie jest rodzina, znajomi i przyjaciele. Jestem miłośnikiem książek przygodowych oraz historycznych.

W 2016 roku brałem udział w organizacji Światowych Dni Młodzieży na terenie Rdzawki. Byłem również zaangażowany w organizację stypendiów dla młodych studentów oraz w projekt związany z robotyką w ramach akcji Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto.

Kandyduję na radnego, ponieważ widzę, że w naszej gminie zmarnowano wiele szans na rozwój. Wielką siłę mają mieszkańcy Rdzawki, a ich energia i potencjał nie są wykorzystane. Dlatego, jako radny,  chcę włączać w swoje działania organizację, mieszkańców – by nie tylko lepiej wykonywać swój mandat, ale także wzmacniać i popierać ich działania. Chcę również zabiegać o wzmocnienie roli mieszkańców Rdzawki w całej gminie.

 

Razem z Burmistrzem Rafałem Hajdyłą zrealizujemy następujący plan dla gminy i mojego okręgu:

  1. Zmniejszymy opłaty za śmieci.
  2. Będziemy kontynuować podjęte inwestycje w zakresie dróg, chodników i oświetlenia.
  3. Dokończymy budowę Remizy OSP.
  4. Rozpoczniemy budowę boiska sportowego.
  5. Będziemy wspierać rodzinne firmy, rozwój turystyki oraz dbać o promocję kultury i tradycji.
  6. Zwiększymy dostępność do  informacji o działalności Rady Miejskiej poprzez dyżury, spotkania, sprawozdania i relacje na stronie internetowej gminy.

 

Zachęcam Państwa do udziału w Wyborach Samorządowych 21 października 2018 roku oraz do oddania swojego głosu na moją kandydaturę.

Udostępnij

O autorze