Rdzawka

Proszę o Państwa głos w niedzielę 10 lutego 2019

Proszę o Państwa głos w niedzielę 10 lutego 2019

Już w najbliższą niedzielę udamy się do urn wyborczych . W tegorocznych wyborach uzupełniających kandyduję na radnego z naszej Rdzawki a także do Rady Sołeckiej w Rdzawce.

Mieszkam w Rdzawce, tak jak moi rodzice i dziadkowie. Obecnie jestem pracownikiem samorządowym. W życiu szczególnie ważna dla mnie jest rodzina, znajomi i przyjaciele. Jestem miłośnikiem książek przygodowych oraz historycznych.

W 2016 roku brałem udział w organizacji Światowych Dni Młodzieży na terenie Rdzawki. Byłem również zaangażowany w organizację stypendiów dla młodych studentów m.in z Rdzawki oraz w projekt związany z robotyką w ramach akcji Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto.

Kandyduję na radnego, ponieważ widzę, że w naszej gminie zmarnowano wiele szans na rozwój. Wielką siłę mają mieszkańcy Rdzawki, a ich energia i potencjał nie są wykorzystane. Dlatego, jako radny,  chcę włączać w swoje działania organizację, mieszkańców – by nie tylko lepiej wykonywać swój mandat, ale także wzmacniać i popierać ich działania. Chcę również zabiegać o wzmocnienie roli mieszkańców Rdzawki w całej gminie.

Co jest najważniejsze do zrealizowania w najbliższej kadencji w Rdzawce ?

-Kontynuacja podjętych inwestycji w zakresie dróg, chodników i oświetlenia.  W budżecie na 2019 rok zaplanowane  jest 100 000 zł z przeznaczeniem na przebudowę drogi do osiedla Łukaszówka, Litwinówka i Zającówka w Rdzawce.

-Dokończenia budowy Remizy OSP. Trwa budowa remizy , w budżecie są zabezpieczone środki. Teraz należy przypilnować zakończenie budowy.

-Wybudowanie boiska sportowego.  Dla dzieci ,młodzieży i dorosłych by mogli rozwijać się 

sportowo , a także dla prężnie działającego Klubu Gorce Rdzawka.

-Wsparcie rodzinnych firm, rozwój turystyki oraz promocja kultury i tradycji.   Wsparcie stowarzyszeń i organizacji działających w naszej 

wsi. 

-Wybudowanie placu zabaw dla dzieci przy Szkole. Oprócz siłowni , która funkcjonuje , czas także na młodszych mieszkańców Rdzawki.

Zachęcam Państwa do udziału w Wyborach 10 lutego 2019 roku oraz do oddania swojego głosu na moją kandydaturę.

Dziękuję.

Udostępnij

O autorze