Nie wybrano Komendanta Straży Miejskiej w Rabce-Zdroju

Komisja Rekrutacyjna zakończyła nabór na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Rabce-Zdroju. Postępowanie konkursowe zakończono bez wyłonienia kandydata.

sm

Komisja Rekrutacyjna zakończyła postępowanie konkursowe dotyczące naboru na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Rabce-Zdroju bez wyłonienia kandydata.

Komisja została powołana zarządzeniami Burmistrza Rabki-Zdroju z 27 marca oraz 7 kwietnia 2026 roku w celu przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej oraz dwa stanowiska aplikantów Straży Miejskiej.

Po zakończeniu procedury konkursowej Komisja stwierdziła, że postępowanie zostało zakończone bez dokonania wyboru osoby na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Informację podpisał Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej, działający z upoważnienia Burmistrza Rabki-Zdroju, Sekretarz Rabki-Zdroju, Bogusław Waksmundzki.