Góral Info w telefonie dzięki mieszkańcowi Rdzawki.

Mamy zdolnych mieszkańców, mają smykałkę do różnych rzeczy. Gratulacje dla Marcina.

Jak podaje Góral Info:
Idziemy z duchem czasu. Już teraz mogą Państwo śledzić najświeższe informacje lokalne prezentowane na www.goral.info.pl na telefonach lub tabletach z systemem Android.
Jest to możliwe, dzięki aplikacji napisanej przez Marcina Czyszczonia z Rdzawki, młodego informatyka, który postanowił sobie i pozostałym czytelnikomułatwić przeglądanie naszej strony na komórce właśnie za pomocą tej aplikacji.
– Z zawodu jestem Informatykiem. W tym roku ukończyłem studia informatyczne w WSTIE w Suchej Beskidzkiej i otrzymałem dyplom inżyniera Informatyki. Obecnie szukam pracy – mówi Marcin Czyszczoń.
– Od zawsze lubię coś tworzyć na komputerze. Na początku robiłem strony www, potem w grafice retuszowałem zdjęcia itp. Pracę inżynierską pisałem z grafiki 3D. Obecnie głównie programuję, a zainteresowań to głównie astronomia. Lubie czytać o nowinkach z kosmosu (ale tam to się nic nie zmienia :)), dlatego stworzyłem aplikacje na androida „Kopalnia wiedzy”. Na jej podstawie stworzyłem aplikację Góral Info – mówi Marcin Czyszczoń.
Z pewnością Marcin Czyszczoń szybko znajdzie jakąś pracę. Zachęcamy Państwa do wykorzystania umiejętnościMarcina.
Dzięki aplikacji Góral Info można być na bieżąco z wiadomościami zamieszczanymina łamach serwisu informacyjnego www.goral.info.pl. Po zainstalowaniu, na pulpicie telefonu/tabletu pojawi się ikona Góral Info, po kliknięciu której wyświetlą się aktualności naszego serwisu informacyjnego. Po wciśnięciu przycisku „menu” można wybrać pozostałe działy tematyczne – rozmaitości, sport i turystykę.
Jak zainstalować aplikację Góral Info na telefonielub tablecie?
Wystarczy zeskanować poniższy kod QR lub wejść na stronę:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.goral_info.czyszczon&hl=pl

You May Also Like