11 Konkurs Piosenki Angielskiej w Nowym Targu i 3 miejsce reprezentantki Rdzawki

Z SP Rdzawka: 

11 Konkurs Piosenki Angielskiej w Nowym Targu
25 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbył się 11 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. Po szkolnych eliminacjach, wzięły w nim udział trzy uczennice z naszej szkoły: Patrycja Kowalczyk, Oliwia Duda i Gabriela Główka. Po przesłuchaniach okazało się, że wśród laureatów konkursu jest nasza reprezentantka Patrycja Kowalczyk, uczennica klasy IV, która zajęła III miejsce.
Dziewczynom oraz paniom, które przygotowywały je do konkursu: Magdalenie Zając – nauczycielce języka angielskiego oraz Marii Twaróg – nauczycielce muzyki gorąco dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i wysoki poziom artystyczny wykonywanych utworów, a Patrycji gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjecie

 

You May Also Like