0 myśli nt. „Ruszyło drugie postępowanie o odśnieżanie zimowe.

 1. Bolek

  A ja mam takie pytanie. Czy te procedury przetargowe nie są spóźnione o kilka miesięcy?

 2. mieszkaniec Rabki

  A może urząd niema czym zapłacić i czeka na te dwa miliony z kredytu bo kasa pusta i tu jest chyba prawdziwy problem.A to dopiero początek jak się przedsiębiorcy zbuntują i zaczną masowo przenosić firmy do sąsiednich gmin to może wreszcie urzędasy zrozumieją kogo trzeba szanować bo w Rabce ma lepiej lokalny pijak który regularnie co miesiąc otrzymuje kasę od hojnych urzędników żeby biedak miał za co pić.
  A przedsiębiorca musi na wszystko zarobić nie tylko na siebie ale zwłaszcza na urzędasów no i tych pijaczków i jemu często nic nie zostaje pomimo że haruje po kilkanaście godzin często również w soboty i niedziele podczas gdy urzędasy wypoczywają a pijaczki lokalne leżą pokotem po kolejnej libacji .

 3. trata

  i pewnie jak zwykle Kośm…. będzie wszystko obsługiwał

 4. Renia

  Widać wyraźnie jak były odśnieżane ulice – po bokach kilkunasto-centymetrowy lód. Czasem jak mijają się dwa samochody to aż czuć jak prawe koła są blokowane przez ten lód i jedzie się z jednej strony jakby koleiną, ściągając samochód do środka jezdni.

  1. To ja

   Dokładnie to jest widoczne na ul Poniatowskiego, natomiast dzisiaj ok 9 jeździł samochód z zakładów komunalnych i sypał gruby piach na czarną jezdnię. Wg mnie zupełnie niepotrzebnie. Czarna jezdnia przy takim słoneczku o 9 już śliska nie jest 🙂