22 zgody na Ulicę na Banię

przez | 29 marca 2015

10978554_338264716358393_7817533216058110963_n

W dniu jutrzejszym złożone zostaną przez nas na dziennik podawczy Urzędu Miejskiego zgody właścicieli nieruchomości leżących przy ulicy Na Banię, które zebrali członkowie Komitetu Osiedlowego „Centrum”.

Składamy 22 zgody. Nie są to jeszcze wszystkie, ponieważ większość brakujących zgód pochodzi od właścicieli, którzy mieszkają poza Rabką.

W ten sposób chcemy dać znać i przykład wszystkim mieszkańcom , że własną pracą, zgodą i jawnymi działaniami można wspomóc gminę, której przedstawiciele jakoby nie mogą sobie z tym poradzić od wielu, wielu lat.

Jednocześnie, nurtuje nas problem oświadczeń burmistrz Przybyło. Pisaliśmy już o tym, że wielokrotnie twierdziła, że ma już wszystkie zgody oprócz dwóch.

Dlatego jutro występujemy również z wnioskiem w trybie dostępu do informacji publicznej.

Treść wniosku zamieszczamy pod linkiem:
goo.gl/Rc7mL1

0 myśli nt. „22 zgody na Ulicę na Banię

 1. marek

  Wielkie brawa dla opozycji za wykonaną pracę tak niestety rabczańska sołtysowa okłamuje nas od 8 lat.

 2. Rabczanka

  trąbcie na wiwat jak będą jeszcze te dwie zgody….na razie za wcześnie na brawa

 3. To ja

  Nie ma jak docenienie pracy (z gorce24):
  „Zdaniem burmistrz, oświadczenia o wyrażeniu zgody na przebudowę drogi, które od właścicieli nieruchomości zebrał radny Rafał Hajdyła, są nic nie warte, bo są to zgody na remont drogi w istniejącym śladzie. – Nie ma zgód potrzebnych do poszerzenia drogi i budowy chodnika – mówi (burmistrz)”.

  A przy okazji bardzo broszę o zwrócenie uwagi na sprawę pozostałych po zalaniu dziur małych „kamyczków”. Zbierają się na poboczach i „trzaskają” po samochodach (także karoserii). Są także niebezpieczne dla rowerzystów i motocyklistów.
  Dobrze, ze dziury niektóre dziury są załatane ale po zakończonej pracy należy po sobie posprzątać.

  1. Ania

   Parę razy podkreślała, że rozpoczęcie modernizacji jest uzależnione od zgód. Obecna wypowiedź temu przeczy, czy ktoś nad tym panuje. Może UM to jedna wielka improwizacja, bo jak można z kogoś głupa robić.