Jak się traktuje radnych ?

przez | 26 maja 2015

10978554_338264716358393_7817533216058110963_n
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację przesłaną sms-em, że jutro o godz. 8.15 ( tuż przed sesją rady miejskiej ) odbędzie się posiedzenie komisji uzdrowiskowej, celem omówienia projektów uchwał.
Niepoważne!
 

0 myśli nt. „Jak się traktuje radnych ?

 1. taguala

  Niestety mogłam oglądnąć tylko końcową część sesji RM a retransmisji oglądnąć jeszcze nie można (jest 18:15). Czyżby trzeba było coś wyczyścić?
  Ale w tym kawałku ( który mogłam oglądnąć) na mękolenie, że jest taka biedna i personalnie atakowana przez radnych (sformułowania burmistrz):
  „Poświęcam wam czas, ktoś atakuje mnie nieprawnie” (ok 13:40)
  „Ja tu jestem głównym aktorem spektaklu” (13:48)
  „nie powinnam w ogóle odpowiadać bo tu jestem jako gość”
  bardzo pięknie odpowiedział pańci pan Ciepliński:
  „Z szacunku nie zwracamy uwagi, że pani przekracza, swój czas jako gość” (może lekko przestawiłam wyrazy ale sens był taki).
  Wreszcie dotarła do niej informacja – że na sesji jest tylko gościem i ma odpowiadać na zadawane pytania a nie wyzłośliwiać się. Bo radnych to nie prawo, lecz wręcz obowiązek – o wszystko się dopytywać i KONTROLOWAĆ poczynania burmistrz, jak na razie „bezkarnej”.
  To ona ma zaproponować RÓŻNE rozwiązania a radni mają je ocenić a nie tylko zatwierdzać!
  A totalnie wkurzyło mnie stwierdzenie:
  „gdyby państwo poważnie potraktowali mieszkańców” (13:15) – toż wy traktujecie mieszkańców poważnie a z totalną bezczelnością i arogancją traktuje niektórych mieszkańców pańcia burmistrz!
  Wy prowadzicie ze społeczeństwem dialog nawet za pośrednictwem tej strony a ona ukrywa się w gabinecie ten „samorządowiec ziem górskich”.
  CZEKAM NA WASZE NAGRANIE SESJI!

  1. Rabka

   Dziękujemy za słowa popierające nasze działania. Nagranie wrzucimy jak najszybciej