Rdzawka

Oszuści w akcji- Amanda Jimmy

Najdroższa

Piszę esta do ciebie z poczty sercem pełnym łez i smutku, wiem, że Might maila esta przyjść do Ciebie zaskoczeniem, bo nie znasz mnie, a ja też nie znam, ale ja wierzę w Boga, że ​​”nie będzie Bo mi się nie uda, że ​​nie kontaktować się z Tobą mojej mocy. Nazywam się Pani Amanda Jimmy, mam 20 lat dziewczyna studentów w Uniwersytecie Medycznym w Sudanie, jestem jedynym dzieckiem mojego ojca błogosławionej pamięci imieniem Jimmy Lemi Milla Pan był ministrem Późne rozwój obszarów wiejskich w Sudanie. Możesz dowiedzieć się więcej o mojej śmierci ojca w portalu informacyjnego BBC poniżej:
http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-12403620
Mój zmarły ojciec został zabity przez kogo Jego kierowca został zapłacony przez nieznanych napastnika ludzi do mojej rodziny, ale udało mi się zabić ojca i szoku po śmierci mojego ojca, moja matka prowadzi do śmierci po upływie 3 dni od śmierci ojca. Niech odpoczywają w doskonałym pokoju duszy, Amen. Właściwie jestem w poszukiwaniu uczciwej i rzetelnej osoby, która pomoże mi przenieść się do swojego kraju w poszukiwaniu lepszego życia, jak zostałem poinformowany przez mojego zmarłego matki, wybrałem się z Tobą skontaktować po moich modlitwach i wierzę, że nie zdradzi mnie teraz To Znasz historię mojego życia. Tymczasem dwa dni później, po śmierci ojca, matka dała mi informacji na tajne wpłacić je wykonane z bankiem na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Wartość depozytu jest US $ 3million US tylko dolary i jestem obecnie na Wybrzeżu Kości Słoniowej, gdzie mój późno rodziców dokonał wpłaty i poszli do banku w celu potwierdzenia wpłaty i ustalenia własności, Proszę potrzebuję twojej pomocy w przemieszczaniu się pilnie esta finansowanie do kraju dla inwestycji, a także pomóc mi przenieść się do kraju, Kiedy mój dziedziczenie jest odpowiednio zabezpieczone będziesz miał 20% wartości dla Twojej pomocy. Będę wdzięczny pilny komunikat wskazujący na zdolność i gotowość do obsługi tej transakcji szacunku.
Czekam swoją pilną i pozytywną odpowiedź. Proszę trzymam ESTA tylko dla siebie proszę Błagam cię nie ujawniać go nikomu, bo nie chcę, aby być zauważonym ze względów bezpieczeństwa. Z całym szacunkiem, jestem błagając, że jesteś mi pomóc, daję to wszystko przejrzystości informacji szczegółowo z każdym wierząc, że „będzie miał jasny obraz podstawie pomocy, potrzebuje od ciebie i mam nadzieję, że nie odmówi mi pomóc. Mam nadzieję usłyszeć od ciebie natychmiast, ponieważ cierpię tak bardzo tu i chcą opuścić jak najszybciej.
Prawda i miłość może być słowo prowadzącą w moim schronienia u Ciebie drogiego pomocnika.

Panna Amanda Jimmy

Udostępnij

O autorze