Rdzawka

Rabka-Zdrój miastem umarłych ?

Dyskusja mieszkańców na portalu gorce24.pl  , ostatnim czasem zaszła na ciekawe tony związane z spędzaniem wolnego czasu w naszej gminie.

Mieszkańcy naszej gminy mają coraz wyższe potrzeby i bardzo dobrze. Kino to plus, ale i tak potrzeba dużo więcej.

 

Pod artykułem gorce24.pl ”Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Rabce-Zdroju bez rozgłosu, ale z dobrym wynikiem ” (zdjęcia) Data: 12 stycznia 2016, Wtorek

:

Osoba ze sztabu WOŚP w Rabce
12.01.2016 15:11

Plakaty na całej Rabce i w okolice były 2 razy wieszane po tym jak ludzie zerwali. Informacje były nawet w Urzędzie Miasta . Nie wspominając ,że na facebooku były od dawna wydarzenia. Nie naszą winą jest to ,że Rabka to „miasto umarłych” ludzie nawet jak wiedzą to i tak im się nie chce przyjść. Aby uratować chociażby koncert ściągaliśmy swoich znajomych z Rabki i nie tylko ,bo ludzie o całym „rozkładzie jazdy ” na Wielką Orkiestrę wiedzieli ale nie przyszli .

 

oraz  gorce24.pl ’’Kino Śnieżka – podsumowanie. Ogromna liczba widzów’’ Data: 11 stycznia 2016

rabczanin
12.01.2016 19:42

Jak powiedzenie mówi ” na bezrybiu i rak ryba” co ma młodzież (a także i starsi) robić w tym mieście. Godzina 18:00 i ani żywej duszy nie uświadczy ( no chyba że się zapija w „Hulaj Duszy” lub „Siwym Dymie” no bo już np „Zdrojowa” to już też zamknięta o 18 lub 19:00. W tak przebogatej ofercie naszego miasta trudno się zdecydować , gdzie pójść i co robić – to wybierają kino (chyba tylko z ciekawości – jak tam teraz jest ) – bieżący rok już taki nie będzie. Może i jestem pesymistą – ale myślę że raczej realistą. Włodarze naszego miasta już tak są zmęczeni „rządzeniem” i uatrakcyjnianiem życia ze pora ich już zmienić (niech sobie odpoczną – bidule). Oj co jo godom- co jo godom – przecież taki SMOG w naszym „uzdrowisku” że to łaska Boska że nic się nie dzieje .Tylko martwi to 14 miejsce w rankingu – ale myślę że w przyszłym roku to się poprawi – a tym bardziej do końca kadencji naszej władzy – myślę że jest szansa wskoczyć na „pudło’

 

 

Udostępnij

O autorze