Rewitalizacja- głos mieszkańców się liczy.

przez | 10 lutego 2016

Zdjęcie: Rabczański Alarm Smogowy

Zdjęcie: Rabczański Alarm Smogowy


Szanowni Państwo,
Na lutowym spotkaniu dotyczącym rewitalizacji przedstawiciele komitetów osiedlowych i mieszkańcy podnosili lekceważenie i niedocenianie  dialogu, wiedzy i  głosu mieszkańców przez władze. Podnoszono też niedostosowanie godzin warsztatów do mieszkańców, o godzinie 10:00 mieszkańcy naszej gminy pracują i nie mogą w nich  uczestniczyć.
Poniżej prezentujemy fragment dyskusji na , którym podnoszono powyższe kwestie:

Przypominamy też całe nagranie i materiały:

oraz Rewitalizacja.

0 myśli nt. „Rewitalizacja- głos mieszkańców się liczy.

 1. rabczanka

  Wasze poczynania to jak kawał o góralu co siedział na gałęzi i odcinał ją od konara… Czy burmistrzem będzie Staszek, Romek, Ignacy czy Ewa zadymienie będzie takie same w Rabce bo jedna osoba nie zmieni nastawienia mieszkańców, bo burmistrz nie zmieni umiejscowienia w kotlinie Rabki!

  1. mieszkaniec

   Dorabczanki a co zrobiął burmistrz żeby ta sytuacja się choc trochę zminiła -dosąwnie nić przesżły nam kołą nosa miliony dotacji wszystkie gmoiny sąsiednie skorzystały z tych dotacji i niemają takich teraz problemów ale ty jesteś z tych że nic się nieda zmienić ,widać jestęś z jej ekipy bo dla was liczy się tylko korytko za wszelką cenę .

 2. rabczanka

  ups… to nie tutaj miał być komentarz ale o smogu….

 3. Pingback: Ważne!!! Sprawdź Czy Twoje Nieruchomości Mogą Zostać Objęte Wysokim Podatkiem Oraz Prawem Pierwokupu Przez Urząd Miejski. | Klub Radnych ''Nasze Miasto'' Rabka-Zdrój