Rabka24.info: Przybyło grozi prokuraturą Hajdyle

przez | 31 marca 2016

Rabka24.info

Przybyło grozi prokuraturą Hajdyle

W środę 30 marca odbyła się interesujące posiedzenie Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju. Dużo się działo podczas XX sesji, a także po jej zakończeniu.
W trakcie trwania obrad burmistrz Ewa Przybyło odczytała oświadczenie, w którym poinformowała, iż złożyła doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez radnego Rafała Hajdyłę. Nie wiadomo natomiast w jakiej sprawie.  
Cały tekst jest dostępny tutaj. 
 
 

0 myśli nt. „Rabka24.info: Przybyło grozi prokuraturą Hajdyle

 1. To ja

  Świadczy to o przyspawaniu do stołka Przybyłowej – zrobi wszystko aby przeciwnika unieszkodliwić. Niegodne to takiej prawdziwej „chrześcianki”, która z miłością do bliźniego się zwraca. Coś te Święta pełne miłości, u niej tylko pokłady nienawiści odkryły. Ciekawe czy zeszła już do dna czy też pokłady są niewyczerpane (oczywiście nienawiści;))?

 2. rabczanka

  Do:@ To ja
  Czy nie za wcześnie na takie osądy? Nie wiemy czego sprawa dotyczyła, nie znamy kontekstu wypowiedzi , a nawiązywanie do religii nie jest na miejscu!To twoje pokłady nienawiści są niewyczerpane…

 3. To ja

  @ rabczanka Moja opinia nie jest skalana zależnością np. zatrudnienia (albo darmowej wycieczki) od dobrej woli pani Przybyłowej. I chyba w tym się różnimy.

 4. Rabczanka

  do @to ja
  Nigdy nie pracowałam w urzędzie ani innych instytucjach podległych urzędowi , nigdy nie byłam na darmowej wycieczce z urzędu, nigdy nie byłam zależna od rządzących!
  Pomyliłeś osoby!To ciebie chyba od” żłobu” odstawili albo ktos kto chciał rządzić obiecał stanowisko!

 5. To ja

  W takim razie gratuluję, mimo wszystkich informacji o sposobie sprawowaniu urzędu, wierności.
  Od „żłobu” mnie nie odstawiono, stanowiska nie obiecano (a szkoda :D), radną ani ich bliską znajomą nie jestem. Komentuję, bo drażni mnie hipokryzja. Komentuję, bo widzę, że w Rabce nie można mieć odmiennego zdania. Jeżeli je ktoś ujawnia – staje się wrogiem, któremu chętnie utrudnia się życie, często nie przebierając w środkach. Komentuję, bo Rabka staje się wydmuszką-uzdrowiskiem, gdzie nie dba się o poprawę środowiska dającego podstawę funkcjonowania dla miasta -uzdrowiska, tylko braki pokrywa się grubą warstwą makijażu (park, skate, trial). Komentuję, bo jeżeli ktoś wymaga szacunku dla siebie, do innych winien zwracać się także z szacunkiem.

 6. Konrad Górski

  @ rabcz anka. Prawdę napisałaś bo Rabczańska Spółdzielnia Socjalna „Dziewięćsił” KRS: 0000418330 to nie instytucja ani urząd tylko jak w nazwie. Jak jesteś taka NIEZALEŻNA to podaj swoje prawdziwe Imię ?

  1. rabczanka

   Konrad Górski po to są nicki aby nie wszyscy wiedzieli kim jesteś . Mylisz mnie z kimś . Nie jestem w Spółdzielni ! A przy okazji jak cię spotkam podejdę i powiem :”rabczanka” – będziesz wiedział o co chodzi – ale to tylko do twojej wiadomości

   1. Konrad Górski

    OK. Ale bądź w oryginale. Aby nie była to inna kobieta, którą poprosisz o podejście i podasz jej hasło rabcz anka ;).

 7. Mieszanka

  Moja sprawa nie jest związana z programem LIFE, ale zwracam się do radnych o zainteresowanie się sprawą śp. willi Wawel. Był to budynek zabytkowy i jak to się stało, że został całkowicie rozebrany. Chodziły słuchy, że elementy budynku będą poddane renowacji, a rzeczywistość wygląda tak, że dźwig rozebrał budynek zrzucając bele na jedną kupę niszcząc stare elementy tak, że o żadnej renowacji nie może być mowy. Jak to się stało, że Gwiazdy nie można było rozebrać, a Wawel który jest w lepszym stanie został całkiem rozebrany? Wydaje mi się, że radni powinni zainteresować się dewastacją Rabki i niszczeniem zabytkowych budynków. Prosiłabym, żeby radni chociaż na tej stronie odpowiedzieli jak to jest z tym Wawelem…