0 myśli nt. „Nagranie z XXII sesja Rady Miejskiej w Rabce Zdroju

  1. Ania2

    Pani Przewodnicząca na sesji składa wniosek o opróżnienie kosza na śmieci k/ baru Władka. Świadczy, że jej obecność i kontakt z P. Burmistrz jest znikoma, podobnie jej zastępczyni czy tych sprawy nie można załatwić w innym trybie. Ich „aktywność” wskazuje na pozorowane działania – pod publiczkę rola

  2. złośliwość nie ma granic ?

    Do Gazety Krakowskiej napisała Marlenka, Krzyś i cała ekipa niezadowolonych. W ten sposób chcieli zaprotestować, że przegrali w rywalizacji i nadal chcą robić zamieszanie. Natomiast do Prokuratury trzeba by było na nich napisać, bo to Oni są”spiritus movens” Gratulacje dla nowej Pani Prezes i życzymy dużo sukcesów, rozwijania Uzdrowiska i niech Rabka „kipi” od uzdrowiskowych gości, tych małych i tych dużych. A niezadowoleni, niech sobie poszukają uczciwej i godnej ich predyspozycjom i wiedzy, pracy.

  3. Rabka1

    Anna Żrubek jest koleżanką Bożeny Borkowskiej, dyrektor biura posła Czerwińskiego, byłego ministra skarbu. Kiedy Czerwiński zatrudnił Borkowską w ministerstwie, Zrubek awansowała na p.o. prezesa Uzdrowiska Rabka, a stało sie to po zmianie w składzie rady nadzorczej, w której funkcje przewodniczącego pełnił kolega Borkowskiej, Marcin Rolka. Anna Zrubek i Małgorzata Stachiewicz z Uzdrowiska Rabka, wieszali banery Czerwińskiego w kampanii wyborczej, a teraz Zrubek udaje działaczkę PiS. Spolka interesuje sie prokuratura, ktora przesłuchała Stachiewicz i dziesięciu innych pracownikow spolki pod kontem możliwości popełnienia nadużyć przez zarzad, w ktorym Zrubek pełniła funkcje wiceprezesa za rządów PO, PSL. W tym wszystkim wyglada na to, ze Borkowska mogła dojść do ministra Naimskiego przez swojego byłego pracodawcę Zygmunta Berdychowskiego, a Naimski nie sprawdził do końca kogo popiera i wpuścił w kanał MSP. Czy tak jest, pokaże toczące sie śledztwo w prokuraturze okręgowej w Krakowie.