Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Klub Gazety Polskiej w Rdzawce popiera apel.

kluby-logo-gazeta-polska_0.jpg

Szanowni Państwo,

Nasze spotkania stały się ważnym  elementem polskiego życia publicznego. Jest to ewenement w skali wydarzeń społecznych przypominający fenomen Mszy za Ojczyznę odprawianych za czasów błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki i lata po jego śmierci. Niepodległość Polski została wtedy wymodlona i wywalczona uporem tysięcy ludzi. Tamta pielgrzymka i droga, którą dzisiaj pokonujemy mają swoje źródło w wierze w to, że Pan Bóg słucha cierpliwych.

Widać jak jeszcze wiele pracy przed nami i jak bardzo musimy dbać o zachowanie odzyskanej wolności. Narasta atak na tych, którzy chcą wyjaśniać smoleńską tragedię. Siły zła konsolidują się i dążą za wszelką cenę do przywrócenia rządów kłamstwa i politycznego egoizmu.

Nie wolno nam marnować naszego wysiłku na jałowe spory. Naszym zadaniem jest jednoczenie wszystkich, którzy dążą do prawdy i służą Ojczyźnie.

Dokonaliśmy rzeczy, która wydawała się niemożliwa. Mija rok od największego zwycięstwa w historii obozu patriotycznego. Pozwólmy dojrzeć owocom tego zwycięstwa. Jednym z nich musi być pełne wyjaśnienie smoleńskiej tragedii i godne upamiętnienie jej ofiar.

Klub Gazety Polskiej we Rdzawce popiera apel.

Udostępnij

O autorze