Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Dobry Rok

15 listopada 2016 r.
Szanowny Mateuszu,

rok temu Polacy zaufali Prawu i Sprawiedliwości. Oddając na nas głos, nie oczekiwali kolejnych obietnic, ale konkretów. Oczekiwali, że rządzący w końcu staną po stronie obywateli, a nie zapatrzonych w siebie elit. Polacy chcieli od nas realizacji programu wyborczego, pracy i zaangażowania.

Dziś po tym roku możemy powiedzieć: dotrzymaliśmy słowa. Nie zawiedliśmy. Tylko przez ten rok zrobiliśmy dla Polaków więcej niż nasi poprzednicy przez osiem lat. Pokazaliśmy, że dbamy o Polaków, że służymy Polsce.

Dzięki programowi Rodzina 500+ ten rok dał polskim rodzinom nadzieję na lepsze jutro, stabilizację i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o polską wieś, seniorów, polskich pracowników i emerytów. Rozwijamy naszą gospodarkę, odbudowujemy polski przemysł, wprowadzamy ułatwienia dla przedsiębiorców. Naprawiamy wymiar sprawiedliwości. Wprowadzamy zmiany w szkole, ponieważ chcemy dać młodym Polakom dobry start. Skutecznie zarządzamy finansami państwa. Bezrobocie jest najniższe od 25 lat.

Oczywiście, nigdy nie jest tak, że nie popełnia się błędów. My też je popełniamy, ale najważniejsze, że wyciągamy z nich wnioski.

Przed nami kolejne wyzwania, kolejne pracowite dni. Nowe projekty, które mają pomagać i wspierać Polaków. Ze spokojem, zgodnie z planem i stopniowo reformujemy nasz kraj. Chcemy, by Polska była wspaniałym miejscem do życia, by Polacy każdego dnia mieli poczucie, że żyją w państwie sprawiedliwym, solidarnym, nowoczesnym. W państwie, gdzie każdy obywatel ma równe szanse i możliwości.

Każdego dnia pracujemy dla Was. Ten rok pokazał, że realizujemy złożone Wam zobowiązania. Dotrzymaliśmy danego słowa.

To był Dobry Rok!

separator
Dziękuję za subskrypcję listów ode mnie. Bądźmy w kontakcie!
separator

Udostępnij

O autorze