Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Wydarzenia Polsatu podsumowały burmistrz Ewę Przybyło w ochronie powietrza.

Sprawę rabczańskiego powietrza poruszyła telewizja Polsat.

Wczorajsze główne wydanie ”Wydarzeń” Polsatu 22 listopada 2016  o 18:50- poinformowało ,że Rabka wykonała  0,5% planu ochrony powietrza.

Wydarzenia Polsatu podsumowały burmistrz Ewę Przybyło i to co zrobiła w  ochronie powietrza !!!!

Link do materiału: ”Materiał zaczyna się w 25:35 , Rabka Zdrój 25:50 

 

 

Udostępnij

O autorze

Jeden komentarz

  1. Nie jestem pewien czy stacja nie naraziła się na pozew za brak obiektywizmu podobnie jak już ponad rok temu fundacja Client Earth? Zabrakło bowiem ważniejszej informacji o Rabce, że w orderach, odznaczeniach, wyróżnieniach, statuetkach, tytułach burmistrz „wyrobiła” dla miasta uzdrowiskowego jak ongiś człowiek z marmuru – Mateusz Birkut – gdzieś pomiędzy 300 a 400% normy. Chociaż byłoby ryzyko, że po podaniu tej informacji tatrzańskie niedźwiedzie tej zimy w ogóle nie poszłyby spać ;-).
    Według ustawy z 1992, Krzyż Zasługi jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając CZYNY PRZEKRACZAJĄCE ZAKRES ICH ZWYKŁYCH OBOWIĄZKÓW, a przynoszące znaczną KORZYŚĆ Państwu lub OBYWATELOM. Nie da się zaprzeczyć, że burmistrz Ewa Przybyło jest też obywatelką…. Może być nadany także za:
    – ofiarną działalność publiczną,
    – ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.
    ALE UWAGA! Krzyż Zasługi tego samego stopnia może być nadany tej samej osobie dwukrotnie! Parafrazując słowa redaktora: w Rabce żaden halny nie pomoże a być może właśnie szkodzi bo przecież pamiętamy wypowiedź z-cy burmistrz – Roberta Wójciaka z TVP Kraków, że w Rabce zanieczyszczenia są „nawiewane” z sąsiednich gmin. Osobiście nie starcza mi komórek mózgowych do wyobrażenia sobie ilości orderów na piersi Ewy Przybyło gdyby Rabka w zakresie ochrony powietrza wykonała 10 % normy, 50% bo przy 100% to w przyszłości zamiast poduszki byłaby potrzebna kołderka o wym. 160 x 200 cm.

Możliwość komentowania została wyłączona.