Wydarzenia Polsatu podsumowały burmistrz Ewę Przybyło w ochronie powietrza.

przez | 23 listopada 2016

Sprawę rabczańskiego powietrza poruszyła telewizja Polsat.

Wczorajsze główne wydanie ”Wydarzeń” Polsatu 22 listopada 2016  o 18:50- poinformowało ,że Rabka wykonała  0,5% planu ochrony powietrza.

Wydarzenia Polsatu podsumowały burmistrz Ewę Przybyło i to co zrobiła w  ochronie powietrza !!!!

Link do materiału: ”Materiał zaczyna się w 25:35 , Rabka Zdrój 25:50 

 

 

Jedna myśl nt. „Wydarzenia Polsatu podsumowały burmistrz Ewę Przybyło w ochronie powietrza.

 1. Konrad Górski

  Nie jestem pewien czy stacja nie naraziła się na pozew za brak obiektywizmu podobnie jak już ponad rok temu fundacja Client Earth? Zabrakło bowiem ważniejszej informacji o Rabce, że w orderach, odznaczeniach, wyróżnieniach, statuetkach, tytułach burmistrz „wyrobiła” dla miasta uzdrowiskowego jak ongiś człowiek z marmuru – Mateusz Birkut – gdzieś pomiędzy 300 a 400% normy. Chociaż byłoby ryzyko, że po podaniu tej informacji tatrzańskie niedźwiedzie tej zimy w ogóle nie poszłyby spać ;-).
  Według ustawy z 1992, Krzyż Zasługi jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając CZYNY PRZEKRACZAJĄCE ZAKRES ICH ZWYKŁYCH OBOWIĄZKÓW, a przynoszące znaczną KORZYŚĆ Państwu lub OBYWATELOM. Nie da się zaprzeczyć, że burmistrz Ewa Przybyło jest też obywatelką…. Może być nadany także za:
  – ofiarną działalność publiczną,
  – ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.
  ALE UWAGA! Krzyż Zasługi tego samego stopnia może być nadany tej samej osobie dwukrotnie! Parafrazując słowa redaktora: w Rabce żaden halny nie pomoże a być może właśnie szkodzi bo przecież pamiętamy wypowiedź z-cy burmistrz – Roberta Wójciaka z TVP Kraków, że w Rabce zanieczyszczenia są „nawiewane” z sąsiednich gmin. Osobiście nie starcza mi komórek mózgowych do wyobrażenia sobie ilości orderów na piersi Ewy Przybyło gdyby Rabka w zakresie ochrony powietrza wykonała 10 % normy, 50% bo przy 100% to w przyszłości zamiast poduszki byłaby potrzebna kołderka o wym. 160 x 200 cm.

Możliwość komentowania jest wyłączona.