Rdzawka

[Felietony] Najnowsze felietony na stronie www.klubygazetypolskiej.pl – 31.01.2017 r
​​Wróg Ludu…

Nauka pokory i serce pełne dumy

Nic nie nauczyło mnie tak bardzo pokory jak działalność publiczna. Tysiące razy obrywałem za to, co normalnie powinno być powodem do dumy. Kiedy rezygnowałem z pensji, by podtrzymać niszczone przez rządy PO media Strefy Wolnego Słowa, czytałem o sobie, że te media okradam. Wierzyło też w to wielu polityków PiS.

Zapraszamy do przeczytania całości na:  http://www.klubygp.pl/nauka-pokory-i-serce-pelne-dumy/


 

 

Takie tam… deliberacje…

​Podłe słowa

Pouczające było przemówienie Grzegorza Schetyny na sobotniej Radzie Krajowej PO. Zwłaszcza dla młodszych działaczy, którzy mogli nauczyć się od swojego szefa, jakim językiem powinni się posługiwać w debacie publicznej. Bo przecież takie spotkania organizuje się po to, żeby wskazać wroga, poinstruować, jak z nim walczyć i jakich słów używać.
Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/%e2%80%8bpodle-slowa/


Laureatka klubów „GP”

Po raz dziewiąty kluby „Gazety Polskiej” wybrały Człowieka Roku – tym razem za rok 2016. Po raz pierwszy ten zaszczytny tytuł przypadł kobiecie – pani premier Beacie Szydło. Warto przypomnieć, że dotychczasowymi laureatami byli: śp. prezydent RP prof. Lech Kaczyński, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, szef CBA Mariusz Kamiński, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, minister Antoni Macierewicz, prof. Sławomir Cenckiewicz, Jan Pietrzak oraz prezydent RP Andrzej Duda. Coroczna nagroda Człowieka Roku klubów „Gazety Polskiej” to wyróżnienie wyjątkowe, przyznawane osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla Polski, a także Strefy Wolnego Słowa.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/laureatka-klubow-gp/Zbrodnia ma narodowość

Jak świat długi i szeroki mnożą się wypowiedzi potwierdzające ciekawą tezę, że sprawcami i winowajcami II wojny światowej byli dość nieokreśleni „naziści”, wspierani przez rzeszę kolaborantów z krajów zajętych przez III Rzeszę. Skądinąd i ten pogląd lansowany jest nawet przez uważane za wzorzec dziennikarstwa BBC. Niemcy same zostały okupowane przez nazistów i były ich pierwszą, a także ostatnią ofiarą.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/zbrodnia-ma-narodowosc/

 

Udostępnij

O autorze