[Felietony] Najnowsze felietony na stronie www.klubygazetypolskiej.pl – 08.02.2017 r.

​​
Wróg ludu

Lider

To, że Polska musi mieć silną armię, jest oczywiste dla każdego obywatela posiadającego odrobinę szarych komórek. Dla mnie, jako prawie pacyfisty, jest to tym bardziej oczywiste. Nie lubię, gdy ludzie się zabijają, nie lubię, gdy widzę, że ktoś chce dochodzić swoich racji siłą. I właśnie dlatego uważam, że Polska musi się zbroić po zęby, wydawać na armię niemal tyle, co jej najwięksi wrogowie, i szukać dobrych sojuszy.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/lider-2/Takie tam… deliberacje…

Listek figowy

Kierownictwo PiS-u powinno się zastanowić, czy wysyłać swoich przedstawicieli do programów w TVN czy Polsacie. Skandal, do którego doszło w niedzielnym programie „Śniadanie w Radiu ZET”, jest najlepszym dowodem na to, że problem jest poważny i czas już podjąć jakieś decyzje. Przez godzinę nie dopuszczono do wypowiedzi Pawła Szefernakera z PiS-u. Prowadzący audycję ze spokojem tolerowali kłamstwa posłów z PO, Nowoczesnej i PSL-u.
Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/listek-figowy/Takie tam… deliberacje…

Kumple spod trzepaka?

Zatrzymano szefów byłego gangu pruszkowskiego, którym prokuratura zarzuca wyłudzenie 35 mln zł z tytułu zwrotu podatku VAT. W latach 90. był to najgroźniejszy gang w Polsce, który na wielką skalę zajmował się przemytem narkotyków, napadami na tiry, wymuszaniem haraczy. Dominującą pozycję wśród grup przestępczych egzekwował w wyjątkowo okrutny sposób – za pomocą zamachów bombowych czy morderstw.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/kumple-spod-trzepaka/Negacja totalna

Określenie „opozycja totalna” dobrze brzmi jako hasło, ale do końca prawdziwe nie jest. W końcu opozycyjni totaliści uczestniczą w grze parlamentarnej, pobierają diety, występują w reżimowej telewizji, ba, w terenie wchodzą nawet w jakieś koalicje.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/negacja-totalna/


 Kłamstwo nie popłaca

Rafał Ziemkiewicz lubi w swoich programach telewizyjnych i w pisanej publicystyce przywoływać fakt, że są na świecie ludzie, którzy po dziś dzień święcie wierzą, iż 11 września 2001 r. około czterech tysięcy Żydów nie przyszło do pracy w World Trade Center. Zostali ostrzeżeni, że zdarzy coś złego, więc zostali w domach. Co prawda wykryto że za tą bzdurną informacją stał Hezbollah, ale nic nie pomogło. Ci ludzie nadal wierzą. A fakty? „Tym gorzej dla faktów”, jak mawiał Hegel.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/klamstwo-nie-poplaca/

You May Also Like