[Felietony] Najnowsze felietony na stronie www.klubygazetypolskiej.pl – 15.02.2017 r.


​​
Wróg ludu

Oni chcą kolejnej tragedii

Jeżeli ktoś jest zaskoczony falą nieprawdopodobnej agresji i chamstwa po wypadku premier Beaty Szydło, to nie rozumie polskiego życia politycznego. Ze znacznej części zaplecza dzisiejszej opozycji wychodzą emocje, które noszą w sobie od chwili, kiedy okazało się, że w Polsce może istnieć realna demokracja. Realna, czyli taka, gdy ludzie wybierają inaczej, niż każe się im w mediach, na salonach czy w odpowiednich kręgach społecznych.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/oni-chca-kolejnej-tragedii/Takie tam… deliberacje…

Węgierska „przysługa”

Premier Węgier Viktor Orbán postanowił wyciągnąć pomocną dłoń do uciśnionych obywateli państw zachodnich, którzy będą uciekali przed liberalizmem, poprawnością polityczną i bezbożnością, i zaoferował im azyl na węgierskiej ziemi. Jak powiedział: „Tych prawdziwych uchodźców naturalnie przyjmiemy. Ci przerażeni niemieccy, holenderscy, francuscy, włoscy politycy i dziennikarze, ci chrześcijanie zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, którzy swoją Europę stracili we własnej ojczyźnie, znajdą ją z powrotem u nas”.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/wegierska-przysluga/Takie tam… deliberacje…

Ostał mu się totolotek

Marszałek senior Kornel Morawiecki wystąpił ze śmiałą propozycją obniżenia emerytury Lecha Wałęsy, która wynosi ponad 9 tys. zł miesięcznie. Jak mówi: „To byłoby najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie”. Według Morawieckiego Wałęsa powinien podlegać ustawie dezubekizacyjnej i otrzymywać emeryturę taką, jak byli funkcjonariusze SB i UB.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/ostal-mu-sie-totolotek/Wrzutka

Wyjątkowa kasta

Włosy stają człowiekowi na głowie, kiedy czyta o patologiach wymiaru sprawiedliwości w III RP. O ile prazłem pozostały niewyrwane z korzeniami tajne służby, stojące za każdą aferą, każdym gangiem, a zapewne za każdą zbrodnią, wliczając w to osiągnięcia seryjnych samobójców, o tyle warunkiem niezbędnym do funkcjonowania tego mrocznego świata był wyniesiony w stanie nietkniętym z PRL system sądów.Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/wyjatkowa-kasta/


O, BORze!W związku z wypadkiem samochodowym – na szczęście bez ofiar śmiertelnych – Premier Beaty Szydło, opowiem Państwu, jak o mały włos nie zamordowałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, bądź Premiera Węgier Viktora Orbána.

Zapraszamy do przeczytania całości na: http://www.klubygp.pl/o-borze/

You May Also Like