Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Czy Rabka-Zdrój jest najpiękniejszym miastem na Podhalu ?

Link- Podhale24.pl Czy Rabka-Zdrój jest najpiękniejszym miastem na Podhalu, jak twierdzi burmistrz Ewa Przybyło?

A my czekamy na waszą opinię !

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/49640/Czy_RabkaZdroj_jest_najpiekniejszym_miastem_na_Podhalu_jak_twierdzi_burmistrz_Ewa_Przybylo.html

nie płacz Ewka,bo tu miejsca brak09:31, 4 marca 2017

Przedwojenne piękne zabytkowe wille powoli przestają istnieć. Nie rozumiem jak mozna mieć takie perełki i o nie nie dbać. Ostatni gwizdek żeby je ratować. Pani Ewa w kampanii wyborczej jako wabik wzieła na celownik szpital . Pani Ewo szpital sie doskonale sam obroni pod warunkiem że wzrosnie liczba kuracjuszy i turystów w Rabce. A pani nic w tym temacie nie robi!!!! Sezon zimowy ledwo widoczny. Doprowadziła pani Rabkę do takiej stagnacji jakiej jeszcze nie mieliśmy. Lato tez będzie podobne? No za co my pani płacimy?
kitty16:16, 3 marca 2017

@ramcin
Przeczytaj co sam napisałeś,jak napisałeś,potem krytykuj…Ogólnie rzecz biorąc,analfabetyzm wtórny w tej części kraju ma się idealnie.
pod prąd15:53, 3 marca 2017

Skoro zdaniem autora wstępu „Pani Burmistrz posuwa się jeszcze dalej”sic!,ja posunę się jeszcze dalej i powiem ,że dla mnie Rabka jest najpiękniejszym miejscem nie w Małopolsce,Polsce,Europie ale na ziemi.!I Mieszkam tu ,żyję i jestem szczęśliwa z własnego wyboru a nie za karę!Dla mnie Rabka jest piękna zawsze i brudna po zimie i kwitnąca wiosną i latem.Pełna opadłych liści jesienią i pokryta śniegiem w zimie .Lubię tutejszych ludzi i nie doszukuję się wszędzie negatywów ale wprost przeciwnie.Jeśli komuś Rabka nie odpowiada ,to zawsze może się przenieść do Szczawnicy,Krynicy,Zakopanego albo Krakowa.Pozwólcie ludziom mieć własne zdanie,a tak na marginesie- czy to aby nie jest już początek kampanii wyborczej ?strach pomyśleć co będzie dalej.
Emigrant15:47, 3 marca 2017

Pani burmistrz ma 12 000 zł na miesiąc, a większość mieszkańców pracuje poza granicami kraju.
To jest jej 10 lat.
KLOC10:28, 3 marca 2017

Gdyby nie powietrze to ja bym tak uważał o Nowym Targu ….niestety poł roku w tym mieście to jakiś koszmar. A przecież mamy gorce, ścieżki rowerowe, trasy biegowe, wyciągi, teraz mamy już niezła bazę hotelową, lodowisko w parku na rynku, piękny rynek, park …..tego nie mają ani rabka ani zakopane ………..tylko ten SMOG 🙁
Piotr Żyła10:01, 3 marca 2017

hehe he he
konrad09:42, 3 marca 2017

Przez 10 lat w Rabce nie było konkretnego pomysłu na na podniesienie z kolan tego uzdrowiska. Popadające w ruinę budynki zarastały trawą ,mieszkańców ubywało a pani Ewa ani z tym nie walczyła,ani nie szukała wyjścia z tej sytuacji. Była jakby obok ,i od czasu do czasu jak królik z kapelusza mieliśmy obraz uśmiechniętej zadowolonej pani burmistrz . Rabce potrzebny jest gospodarz. Nie płacimy mało bo 12000 na łapkę to kupę kasy. Ale trzeba coś robić! To samo dotyczy radnych. Za siedzenie i pier…e w stołek nie będziemy wam płacić.
Byłem i widziałem08:01, 3 marca 2017

Pani burmistrz nie była chyba jednak w Szczawnicy.
Nawet dzisiaj kiedy straszą budynki po byłym uzdrowisku należące do „hrabiów” i tak Szczawnica jest dużo ładniejsza niż Rabka. Ma piękne położenie, promenadę, ścieżkę rowerową, kolejkę na Palenice. Jak do tego dodać malownicze jaworki i Homole to Rabka niema czego szukać.
Pani burmistrz po prostu konfabuluje.
115KM06:46, 3 marca 2017

Typowa pisowska propaganda. Wmawianie, że białe jest czarne. Utworzony na siłę memoriał ś.p. M. Kaczyńskiej, która za życia jakby nie pamiętała o Rabce (może nie miała stąd dobrych wspomnień). Sam „zabieg” jest spryciarski, bo pojęcie piękna jest względne..
ramcin06:36, 3 marca 2017

John czy dżochn nie wiem jak pisać żebyś zrozumiał zanim coś napiszesz po Polskiemu to kup sobie słownik lub daj jakiemuś dziecku w 1 (pierwszej) klasie żeby sprawdziło pisownię.
Maryś02:30, 3 marca 2017

Z całą pewnością jest najpiękniejsza skoro tak często nawiedza ją Najjaśniejszy Pan Prezydent Andrzej Duda.
rabczanka23:51, 2 marca 2017

Tak zasyfionego reklamami, brudnego i zupełnie bez wizji zarządzanego miasteczka próżno szukać w małopolsce. Kompletnie nieposzanowanie środowiska i estetyki widać na każdym kroku. Megalomania tej pani jest groteskowa. Planowane zniszczenie jedynego waloru jakim jest Park Zdrojowy i obudowanie go osiedlami znanego dewelopera będzie gwoździem do trumny i uwieńczeniem prawie 10 letnich rządów tego szkodnika i jej bliższysz i dalszych krewnych/przedsiębiorców.
john22:22, 2 marca 2017

pani przybylo nie nadaje sie na stanowisko burmistrza bo na zebraniach z mieszkancami obiecoje a wrzeczywistosci nic nierobi doprowadzila rabke do ruiny.mam nadzieje ze to jej ostatnia kadencja
Wierszyk o Ewie.22:01, 2 marca 2017

Samochwała Ewa w urzędzie stoi i uśmiechem znów coś zbroi – park już upada, turystka zipie, powietrze gryzie.
Maski na ustach z powodu powietrza nie nosi, wody z kranu nie pije, jajek z rabczańskiej ziemi nie je.
A się chwali i chwali, to ja Ewa, a nie rada.
A koniec jest, krótki Ewa się śmieje za swoje ciągotki do 12 000 tysięcznej wypłatki.
Ewa21:53, 2 marca 2017

Ewa Przybyło lubi się chwalić, a nie ma czym.Ile miejsc pracy powstało przez 11 lat ? figę
ocenka z Krakowa21:37, 2 marca 2017

to jest metoda PiS = PZPR i to stosuje burmistrz miasta
ale wyrok sądowy ją sprowadzi na ziemię
chyba ze PAD ją ułaskawi w czasie puczu
rabczanin21:27, 2 marca 2017

Rabka może być najpiękniejszym miastem Podhala ale najpierw trzeba zadbać o czystą ziemię, wodę i powietrze. W Rabce nie ma programu np. Na panele słoneczne tak jak np. W Mszanie dolnej, nie ma kanalizacji. Myślę że na nic inwestycje milionowe w rewitalizację parku jak media trąbią że Rabka smogiem skażona. Niestety ludzie mediom wierzą i na nic zapewnienia burmistrza. Kiedyś stracimy status uzdrowiska, ciekawe jak wtedy będzie się tłumaczyć.
FDSK21:26, 2 marca 2017

Podhale kończy się na południowych stokach Gorców, więc ta Pani majaczy. Rabka niestety się nie rozwija i jest najbrzydsza z miast powiatu nowotarskiego.
chłop z pienin21:08, 2 marca 2017

Zgadzam się że Rabce bardzo bardzo daleko do Szczawnicy. Chciałem tylko zauważyć że Szczawnica nie leży na Podhalu……
Jola21:00, 2 marca 2017

Rabka pięknie wygląda w folderach reklamowych i chyba taka Rabkę ogląda pani Burmistrz. A wystarczy wyjść z pięknego, zadbanego parku i nagle trafiamy na obrośnięte pokrzywami przejścia, rozpadające się „zabytki” architektury, zaśmiecone boczne ulice a blisko deptaku, na murku
przyrodoleczniczego spotkamy koneserów win wszelakich.
Mimo wszystko Rabka jest piekna, zielona w lecie, czasem biała w zimie, cicha, powolna – taka prawie emerytka.
lolol20:53, 2 marca 2017

Do Zakopanego zjeżdżają się masowo turyści a nie do Rabki, odpowiedź jest logiczna 😀
obronca20:43, 2 marca 2017

Ta pani pomyliła pojęcia przez te 11 lat ta pani doprowadziła to miasto do brudu można to zobaczyć to po zimie jak w tym miescie jest brudno i nie dziwie się że powietrze jest nie czyste nie zrobiono podłączen kanalizacji przez tą Panią scieki są wyprowadzane do rowów melioryzacyjnych niejedne zwierząta piją te scieki i potem co ZDYCHAJA tą sprawą powinna zając sie prokuratura psy się wyłapuje i doprowadza do włascicieli a te zwierzęta komu sie mają poskarżyć
🙁20:16, 2 marca 2017

@Marek ma rację 100 procentową .Warto jeszcze że z Rabki jeździmy na ścieżki rowerowe do Szczawnicy bo nawet tego w Rabce brak.Rabka jest pięknie położona ale brak jej prawdziwego gospodarza.
Fryc19:45, 2 marca 2017

Jaki pan taki kram .
KNT19:39, 2 marca 2017

wery fany
Ogarowiec17:49, 2 marca 2017

Nowy Targ najładniejszy i jest co zobaczyć
marek17:03, 2 marca 2017

w sezonie w Szczawnicy nie ma gdzie zaparkować samochodu ,żeby usiąść w knajpie trzeba czekać na miejsce i to zarówno zimą i latem. O majówce nie wspomnę. Oblężone są korty tenisowe ,ściezki rowerowe/przepięknie utrzymane/ brzegi Grajcarka i ogólnie jest ludzi max. A w Rabce cicho głucho bez jakichkolwiek atrakcji. Dlaczego miasto nie organizuje dyskotek nad Pioniczanka? Rabkoland obskurny ,brudny i dawno przestał być atrakcją. W lecie w muszli jakieś beznadziejne badziewiaste koncerty orkiestry .Jak mam ich słuchać to wolałbym na nogach iść do Szczawnicy bo tam grają normalną biesiadną muzykę do tańca i da się jej słuchać z przyjemnością. Kuracjusze zadowoleni i widać ich naprawdę dużo. A co w Rabce? Niszczeją kolejne zabytkowe budynki. Nie ma gdzie się bawić i co zrobić z czasem. Gdzie usiąść zjeść porozmawiać. W okół parku,który jako jedyny przyciaga turystów powinna powstać sieć kawiarenek ,cukierni ,maleńkich restauracji serwujących regionalne frykasy. Ale nie ma nic. Z Rabki taka królowa małopolskich uzdrowisk jak z pani burmistrz…………ha ha ha.
mieszkaniec16:26, 2 marca 2017

nie chce być złośliwy wobec burmistrz ale ja tu nie widze nic nadzwyczjnego żeby Rabka była ładniejsza od innego miasta wiem tyle że w tym miescie od dawna nie dzieje się nic Rabka pod rządami Przybyło zrobiło się zadupie wiedzała że Zakopianka będzie się kończyła w Chabówce i nic nie wymyśliła żeby tu sciągnąć inwestorów zabrakło w szufladce po poprzedniku dalszych INSTRUKCJI no i zatrzymaliśmy się na tym poziomie sprzed 11 LAT
rabczanin16:07, 2 marca 2017

Do tego najpiekniejszego miasta na ferie zimowe mało kto przyjechał. Zachęcam do przejażdżki np. ul. Nowy Swiat do końca a cały obraz pięknej Rabki widać jak na dłoni. Burmistrz nie pierwszy to raz opowiada banialuki.Przez ostatnie 10 lat Rabka nie tylko że nie wypiękniała ale wręcz straciła swój urok- wiem bo mieszkam w Rabce od urodzenia , a mam już blisko 50 lat.Na 10 lat, dokończenie rewitalizacji parku, remont kina i kilka wylanych asfaltem kiepskiej jakości dróżek to trochę ciut za mało. Za to z pewnością burmistrz bardzo dobrze zadbała o swoje /…/
MKA15:50, 2 marca 2017

Najpiękniejszym i zarazem jedynym prawdziwym miastem na Podhalu jest oczywiście Nowy Targ, ze swoim wspaniałym, zabytkowym rynkiem, spoglądającymi na siebie wieżami dwóch wspaniałych kościołów, genialną panoramą Tatr, będącą znakomitym tłem nie tylko dla nich, ale i całego miasta; z najpiękniejszym w Polsce lotniskiem sportowym; z gęstymi, gorczańskimi lasami i Turbaczem spoglądającym z góry na mieszkańców; z jedynym i niepowtarzalnym rezerwatem, będącym ewenementem w skali kraju; z pięknym i okazałym jarmarkiem nawiązującym do bogatej tradycji miasta; sielskimi krajobrazami rozlanymi w widłach dwóch potoków łączących się w Dunajec; z klimatem jedynego podhalańskiego miasta, głównego ośrodka handlu, kultury i administracji.
Reasumując: odpowiedź jest tylko jedna.
kitty15:45, 2 marca 2017

Najładniejszy na Podhalu jest Nowy Targ.Budynek dw.kolejowego jest wizytówką stolicy nie wiadomo czego…Zakopane nie lepsze.
ola15:42, 2 marca 2017

Rabka ma szansę być pięknym miastem. Ale. Kiedy wyremontujecie rudery w części A uzdrowiska. A co ze smrodem w koło posesji budynku po byłym burmistrzu Rabki zagnieździli się tam bezdomni i żyją bez prądu wody wywózki śmieci za to z psami i kotami. Gdzie kryta pływalnia miejska? Atrakcje typu kolejka na Maciejową?
kwk15:34, 2 marca 2017

Chyba Pani burmistrz nie była w Szczawnicy, tam jest naprawdę pięknie
RABCZANIN
05.03.2017 14:54
Rabka jest piękna-tylko nie ma szczęścia do odpowiedniego włodarza,czego przykładem jest obecna p.burmistrz PRZYBYŁO!!!
rabczanka
05.03.2017 10:43
Zgadzam się drogi w Rabce to masakra wszędzie dziury i jeszcze raz dziury przykładem jest np.Nowy Świat.
himoto
05.03.2017 10:20
L.W. ma absolutną rację, wyliczając składowe atrakcyjności miast. Na pewno wiele się zmieniło w Rabce na korzyść w ciągu ostatnich lat, ale z czysto estetycznej perspektywy nie można miasta uznać za żadną perełkę. Żeby widać było urodę miasta, trzeba by zadbać o niezaśmiecanie ulic wszechobecnymi bilbordami, z których jeden paskudniejszy od drugiego; wprowadzić jakieś (jakiekolwiek!) estetyczne kryteria przy wznoszeniu nowych budynków; zobowiązać mieszkańców do dbałości o istniejące budynki i prowadzić politykę masowego zazieleniania uzdrowiska. Do tego teraz dochodzi jeszcze problem firmy dbającej o czystość ulic, która po zimie niespecjalnie się jeszcze obudziła do czyszczenia ulic. Wystarczy się przejść po ul. Zakopiańskiej, żeby naocznie się przekonać, jak bardzo w Rabce potrzebna jest edukacja estetyczna: zero zieleni, byle jakie budynki, byle jakie parkingi, a w jednym z supermarketów w środku kiedyś był nawet koszmarny fresk z widokiem na Kraków – jakby nie istniały regionalne sposoby na jakąś identyfikację wizualną (nie wiem jak teraz, ww. ściana poraziła mnie na tyle, że omijam ten budynek od paru lat i w ogóle tą ulicą staram się nie chodzić). A przecież można inaczej, bo chyba dałoby się stworzyć przy UM radę opiniującą nowe projekty i dbającą o estetykę miasta, a złożoną z osób, którym na niej zależy i które się na temacie znają.
mj
05.03.2017 09:58
Należy zacząć od tego, że Rabka nie leży na Podhalu. A do najpiękniejszego miasta wśród czegokolwiek daleko jej. Gratulacje dla Drogiej Burmistrz za wzorowe utrzymanie dróg (świetnie to było widać zimą, wjeżdżając z czystego asfaltu np. od Skomielnej czy Mszany do Rabki – syf) i za piękne dziury w połowie ulic, wyskakujące po zimie jak grzyby po deszczu.
Miejscowy
05.03.2017 06:11
Park latem i zimą piękny to fakt, jednak to stanowczo za mało jak na 10 lat rządów tej kobiety.Miasto Dzieci Świata zamienili się w Miasto Emerytów Świata. Stare budynki doprowadzone do ruiny, straszą i przerażają . Mówią że dzięki 500+ więcej dzieci wyjechało na ferie,niestety nie Rabki .przykre to jest ze miasto z takim potencjałem stało się przelotòwką dla tych którzy jadą do Zakopanego, Białki, Szczawnicy. Wyciąg na Maciejowej już tylko dla tych co mają do niego sentyment, jeśli się komuś wydaje ze jakiś warszawiak przyjedzie z rodziną na Maciejową żeby męczyć się na orczyku to zapraszam panią Ewę choćby na Kotelnice Bialczanską….. i wszystko jasne. Na każdym kroku i rogu widać kolesiostwo , budynki nowopowstale bez konkretnego stylu, buduje się co chce i gdzie chce.Istnieje ogromna ilość starych fotografii, wtedy Rabka było piękna.
Robuś
05.03.2017 00:10
Ewa tyś najpiękniejsza z całej wsi.
Edward Szmit
04.03.2017 21:12
RABKĘ KOCHAM ! …bo to moje cudne miejsce na Ziemi !…ale też wymagam !Wymagam zwłaszcza od Pani Ewy…tak!…tak! od Pani Ewy ! …żeby krótko: za dużo „picu”a za mało „wody”!!!a jeżeli już to ją się tylko leje !Kto pamięta rabczańskiego Karolka, który z koszem Jego prawie wzrostu, miotłą i łopatką sprzątał Rabkę ! …to symbol ! …a jak dziś !? …a jaka czystość powietrza!?…a jaka organizacja ruchu w centrum !?…a jaka…i tak można wymieniać !!! Pora na zmiany !…mieszkam w Gdańsku…. nie rywalizuję z Panią Ewą !!! ale dość ! lepiej odejść w chwale, niż całkiem dać ..du…szy !
nowotarżanin
04.03.2017 19:41
Od kiedy Rabka leży na Podhalu?
Rabczanin2
04.03.2017 17:46
Rabka jest pięknym miastem, muszę tak napisać „bo tu się urodziłem i tu jest mój dom”. Jednak w Rabce jest nudno. Jedyną imprezą, gdzie widać było zainteresowanie to LATO Z RADIEM, poza tym nic tutaj się nie dzieje. Mamy piękny park, którego zmorą są gokarty i hałas, gdyż tamtędy biegnie droga prowadząca do instytutów leczniczych, kina i kościoła i ruch samochodowy jest spory, więc i hałas również. Powietrze jest czyste ale nie w centrum, nie jest to nowość bo nawet w przewodniku z lat 60 jest to napisane. Nie ma kanalizacji bo burmistrz twierdzi że się nie da bo jakieś przepisy itp. Nie ma programu z dotacjami na wykorzystanie energii słonecznej. Radni są jacy są, w sumie wybrani przez mieszkańców. Podsumowując, jeśli chcemy mieć turystów i kuracjuszy, to Rabka nie powinna rozwijać się pod kątem handlu, szczególnie w Certum. Należałoby zkanalizowac nie tylko centrum ale całe miasto, przecież to inwestycja, która kiedyś się zwróci a i na lewo nie będą ludzie wylewać, bo obecnie cena wywozu szamba to Kosmos, w innych gminach jest o połowę taniej. Powinniśmy zacząć wykorzystywać słońce, no ale po to mamy burmistrz i radnych żeby w tym celu działali. Niestety media Polskie mają ogromny wpływ na ludzi, coś powiedzą a ludzie wierzą im na ślepo. Więc zadbajmy teraz o środowisko otaczające nas, czyli wodę, ziemię i powietrze.
pod prąd
04.03.2017 16:57
W folderze na który powołuje się portal Podhale 24 jest napisane tak :cytuję”Cieszmy się razem,że możemy mieszkać i żyć w najpiękniejszym zakątku południowej Polski” … czy jest w tym tekście użyta nazwa Rabka Zdrój ?Komuś bardzo zależało aby „dołożyć”p.Burmistrz.Cieszę się,że odezwało się kilka osób,które tak jak i ja kochają Rabkę i żyją tu z własnego wyboru a nie za karę.!Dzięki nam słowo „lokalny patriotyzm i mała Ojczyzna nabiera sensui niech tak zostanie .”
kili
04.03.2017 09:30
W ferie zimowe pustki w Rabce, zero turystów. Może dla niektórych Rabka jest po prostu zbyt piękna i krępują się tu przyjeżdżać.
Ivo
04.03.2017 09:11
Mieszkam w Rabce siedemdziesiąt lat i dla mnie pomimo dewastacji Rabka jest piekna.Żyli tu wspaniali ludzie o których sie nie pamieta.Rabka była zielona,ukwiecona,na deptaku w lecie tłum wczasowiczów.W „muszli”koncertowali”muzycy z Filharmonii krakowskiej,dla młodzieży Pod parasolami grali aktualne światowe przeboje różne młodzieżowe przeboje.Było minęło.A zasługą wszystkich samorządowców pozostała Rabka taka,jaką mieli wizję uzdrowiska-niekoniecznie właściwą.Ukłony dla Pani Burmistrz.
rabczanka
04.03.2017 08:15
L.W. Bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedź … To prawda!Jak mieszkańcy nie mogą się dogadac w sprawie wyciągu to o czym mówimy , dlaczego burmistrz oskarżamy za brak turystów?Rabka to Moje Miasto , Najpiękniejsze Miasto!
malina
04.03.2017 07:38
Zapadajaca sie ulica ORKANA.Zasyfiony Rynek.Stare lodowisko.Zacofany stadion.Brudne ulice.Jest pieknie.
Ona
04.03.2017 06:46
Rabka piękne miasto do którego z miłą chęcią przyjeżdżam☺
emeryt
03.03.2017 17:23
ja zaś twierdzę że Ewa to najpiykniejsa na podhalu a nawet w polsce.
rabczanin z urodzenia a nie przyniesiony do Rabki
03.03.2017 17:09
Rabka to najpiękniejsze Miasto i Moje Miasto, przez ostatnie lata zmieniło się nie do poznania. Zmiany to zasługa rabczańskiego samorządu przez ostatnie 25 lat. Taka jest prawda.
Robert
03.03.2017 16:48
Ewa zmieniamy dealera’
pol
03.03.2017 15:30
tak jest bardzo ładnym miastem
Rysiu
03.03.2017 15:03
na innym portalu wychwalacie Nowy Targ ze ładniejszy … to dlaczego z Nowego Targu ludzie we wakacje jeźdżą do naszego parku? Rabka jest piękna !I oby w tym kierunku nadal się rozwijała!
Konrad Górski
03.03.2017 15:00
Może i tak by BYŁO! gdyby tym miastem i gminą nie rządziła przez ostatnie 11 lat Ewa Przybyło. Ponieważ rządzi to chwaląc Rabkę chwali tak naprawdę swoją pracę i siebie (też przed sobą wynosząc swoje EGO pod niebiosa).
ObserwatoR
03.03.2017 12:48
dla mnie symbolem rozwoju Rabki jest inwestycja zlokalizowana przy ul. Zakopiańskiej naprzeciwko zjazdu do Azja marketu
Jasny
03.03.2017 11:30
Chyba najciemniejsze!!!!Na niektórych ulicach (nazwanych nawet spacerowymi) nadal nie ma oświetlenia !!!
Mieszkanka
03.03.2017 10:11
Rabka to miasto-widmo.
L.W.
03.03.2017 09:58
Na piękno miasta składają się: okolica czyli położenie geograficzne, zabudowa, infrastruktura, porządek czyli dbałość o otoczenie, nastawienie mieszkańców do siebie i przyjezdnych, sprawni urzędnicy i służby komunalne, profesjonalna obsługa turystów i mieszkańców no i dobry gospodarz. Myślę, że sporo z tego w Rabce mamy ale może być jeszcze lepiej.
atest
03.03.2017 09:57
Pani Burmistrz wśród inwestycji ostatniego 10lecia wymienia nawet AQUAPARK który jeszcze nie powstał i najprawdopodobniej nigdy nie powstanie.
rabczanin
03.03.2017 09:47
Do tego najpiekniejszego miasta na ferie zimowe mało kto przyjechał. Zachęcam do przejażdżki np. ul. Nowy Swiat do końca a cały obraz pięknej Rabki widać jak na dłoni. Burmistrz nie pierwszy to raz opowiada banialuki.Przez ostatnie 10 lat Rabka nie tylko że nie wypiękniała ale wręcz straciła swój urok- wiem bo mieszkam w Rabce od urodzenia , a mam już blisko 50 lat.Na 10 lat, dokończenie rewitalizacji parku, remont kina i kilka wylanych asfaltem kiepskiej jakości dróżek to trochę ciut za mało. Za to z pewnością burmistrz bardzo dobrze zadbała o swoje dobre samopoczucie.
Autor Widmo
02.03.2017 23:00
Rabka to najpiękniejsze miasto w gminie!

Udostępnij

O autorze