Nowy program w języku angielskim „Poland Daily” Telewizji Republika

Apel APEL do przyjaciół i członków Klubów Gazety Polskiej

W obliczu ostatnich ataków na Polskę ze strony międzynarodowych mediów i ośrodków opiniotwórczych szkalujących dobre imię Polski, Telewizja Republika uruchomiła nowy, codzienny serwis informacyjny w języku angielskim „Poland Daily” adresowany do widzów i dziennikarzy mieszkających zagranicą.

Program „Poland Daily” można oglądać na antenie Telewizji Republika codziennie o godzinie 23:20 i 2:50 w nocy czasu polskiego, oraz w tych samych godzinach w internecie, na stronie www.telewizjarepublika.pl w zakładce Poland Daily i na kanale YouTube Telewizji Republika.

W imieniu Tomasza Sakiewicza zwracam się z apelem do wszystkich środowisk związanych z Klubami Gazety  Polskiej, szczególnie tych zagranicą o rozpowszechnianie i popularyzowanie tego wyjątkowego programu, zwłaszcza poza granicami Polski.

Starajmy się dotrzeć z prawdziwym przekazem o Polsce  zarówno do zwykłych ludzi, jak i zagranicznych mediów, środowisk opiniotwórczych i nieprzyjaznych Polsce organizacji.

Telewizja Republika uruchomiła pierwszy w Polsce anglojęzyczny kanał informacyjny, jesteśmy dumni z faktu, że w ten sposób możemy służyć dobremu imieniu naszej Ojczyzny.

Prosimy wszystkich Państwa o wparcie tego projektu, z Państwa pomocą dotrzemy z prawdą o Polsce wszędzie tam, gdzie jest ona zakłamywana!

Małgorzata Paciorek – Telewizja Republika S.A

Przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Milanówku

 

TO ALL MEMBERS AND FRIENDS OF KLUBY GAZETY POLSKIEJ

 

Given recent unprecedented attacks on Poland conducted by international media and leading opinion making circles, undermining good name of Poland, Telewizja Republika has launched everyday news service in English ‘Poland Daily’ targeted at foreign viewers and journalists.

‘Poland Daily’ is on Telewizja Republika everyday at 11:20 PM and 2:50 AM (CET).

It is also available online everyday at www.telewizjarepublika.pl (‘Poland Daily’ section) and on Telewizja Republika YouTube channel.

On behalf of Tomasz Sakiewicz, I urge all friends and members of Kluby Gazety Polskiej, particularly those abroad, to inform everyone about this great and valuable initiative. We ask all of you to share knowledge and build awareness about ‘Poland Daily’ in all possible ways (e.g. social media).

We all need to do our best to reach ordinary people, international media and opinion making circles with true and reliable information about Poland.

We are proud to be first television station in Poland broadcasting news service in English around the world. We do it to serve our Country and to restore its good name.

We believe that you will join us!

 

Małgorzata Paciorek – Telewizja Republika

President of Klub Gazety Polskiej Milanowek

You May Also Like