Rdzawka

Czas na zmiany i nową energię.

Drodzy Mieszkańcy Rdzawki,

Po rozmowach z wami postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę na radnego z naszej miejscowości.

W naszej wsi wiele się dzieje dobrych  i ciekawych wydarzeń, jednym słowem Rdzawka-dzieje się. Jest wiele pozytywnej energii i zapału.

Warto to przenieść na grunt Rady Miejskiej.  Kolejnym powodem są środki unijne, obecne rozdanie jest jednym z ostatnich tak dużych środków dla Polski i także dla Rabki- po 2020 roku, wiodącym elementem rozwoju będzie tylko gminny  budżet  warto zadbać by te środki były dobrze wykorzystane, by nie zmarnowaliśmy naszej historycznej szansy. Warto zadbać o zrównoważanie rozdziału tych środków na miasto i sołectwa.

Rada Miejska i Radni powinni włączać w swoje działania i współdecydowanie organizacje i mieszkańców, bowiem gmina jest nasza-mieszkańców. Jak sobie pościelimy jak się wyśpimy. Nie czas na narzekanie, ale na wspólne  działanie.

 

Na chwilę obecną trawa zbieranie podpisów popierających moją kandydaturę wśród mieszkańców. Ważne jest ,żeby program i pomysły radnego były tym co chcą mieszkańcy- zapraszam do budowy naszego programu dla Rdzawki. Nie mojego , ale naszego- radny ma służyć mieszkańcom i pilnować ich spraw.  Zapraszam was do wypełnienia ankiety, jej wyniki zostaną podsumowane 30 września 2014.

Oprócz niej także podczas rozmów zostanie wypracowany program uwzględniający też zapisy strategi Rdzawki i Rabki.

W najbliższym czasie porozmawiamy o Rdzawce – tutaj i w naszej miejscowości.

Już teraz proszę was o poparcie mojej kandydatury 16 listopada 2014 na radnego Rdzawki.

 

Zapraszam także na  https://pl-pl.facebook.com/matwojt   do kontaktu na ,mejla  rdzawka@interia.pl oraz 788 748 802

 

Mateusz Wójtowicz
Rdzawka- dzieje się.

 

 

Sfinansowano ze środków KWW Mateusza Wójtowicza

Udostępnij

O autorze