Rdzawka

Kolejni oszuści.

Pisownia orginalna
——————
 Drodzy w Panu,

Kalwaria pozdrowienia do was w imię naszego Pana Jezusa Chrystusa. Jestem Mrs.Susan Edward z Kuwejtu. Byłem żonaty z Mr.Setward Edwarda, który pracował z ambasady Kuwejtu w Wybrzeżu Kości Słoniowej na dziewięć lat przed śmiercią w zeszłym roku. Byliśmy małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka. Mój mąż zmarł po krótkiej chorobie, która trwała tylko cztery dni. Przed śmiercią byliśmy oboje na nowo narodzić chrześcijan.

Moja droga, wiem, że jesteś niespodzianka po otrzymaniu tego listu, ale jako dziecko Boga żywego, należy wiedzieć, że nasze drogi nie jest jego drogi. Moja Biblia mówi mi, że działa na wiele sposobów, a wszystko działa na dobre tym, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa. W rzeczywistości, to jest także przez wiodących ducha świętego Boga, że wybrał ciebie w posłuszeństwie i miłości, aby spełnić pragnienie mojego męża, że obsługiwany na chwałę Boga. Chcę, abyście zrozumieli, że życzliwość jest w spełnieniu pragnienia i decyzji mojego męża, który jestem przekonany do urzeczywistnienia.

Od śmierci mojego ukochanego męża, postanowiłem nie ożenić lub dostać dziecko poza moim domu małżeńskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój zmarły mąż żyje on złożony sumę 2.5 miliona USD dolarów (2,500 dolarów 000) w banku tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej. Obecnie te pieniądze jest jeszcze w banku.

Ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że nie będę mógł na okres dziewięciu miesięcy, z powodu mojego problemu raka. Ten, który mnie niepokoi najbardziej, to mój skok na wypadek choroby. Znając mój stan postanowiłem darować tego funduszu do organizacji charytatywnej, kościoła, organizacji chrześcijańskiej, lub prawdziwego wierzącego, że będzie wykorzystać te pieniądze na sposób mam zamiar polecić tutaj.

Chcę ten fundusz być wykorzystywane do sierocińców, szkół, kościołów, wdów, a mniej przywilejów osób w propagowanie słowa Bożego i aby upewnić się, że dom Boży jest zachowana.Biblia się nam zrozumieć, że „błogosławiony jest ręka, która daje”. Wziąłem tę decyzję, ponieważ nie mam żadnego dziecka, że będzie dziedziczyć te pieniądze i moja rodzina męża są niewierzący i nie chcę mojego męża starań, aby być używane przez niewiernych.

Nie chcę sytuacji, w której pieniądze będą używane w bezbożnym sposób. To dlatego jestem podjęcia takiej decyzji. Nie boję się śmierci stąd wiem, dokąd idę. Wiem, że mam zamiar być na łonie Pana. Exodus 14 vs 14 mówi, że „Pan będzie walczył moim przypadku i będę trzymać mój pokój”. Nie potrzebuję żadnej komunikacji telefonicznej w tej kwestii z powodu mojego stanu zdrowia i obecności krewnych mojego zmarłego męża wokół mnie zawsze próbuje twierdzić to ode mnie pieniądze, które mój mąż zostawił dla mnie. Nie chcę, by wiedzieli o tym rozwoju. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe.

Ja chcę, żebyś sobie z tym poradzić na własną rękę, ponieważ moje zdrowie nie pozwala mi, jak zostały umieszczone na dializy medycznej sprawdzać okresowo. Nawet Piszę ten list z pomocą siostry, która wykorzystuje, aby mi pomóc. Ja chcę Ci wysłać mi swoje imię i nazwisko oraz adres, tak, że mogę przysiąc na oświadczenie pod przysięgą, że oficjalnie i prawnie zatwierdzony cię jako najbliższy krewny do tego funduszu, tak, że nawet jeśli jestem martwy roszczenie do tego funduszu wBank nie będzie wątpliwości. Będę przesyłam Ci oświadczenie z przysięgą i świadectwo złożenia tego funduszu niezwłocznie po oświadczenie jest gotowe.

Jak tylko otrzymam odpowiedź i musi dać ci kontakt z bankiem w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie te pieniądze został złożony przez mojego ukochanego męża. Będę również wystawić Ci oświadczenie z przysięgą, że będzie legalnie i oficjalnie zatwierdzi ci najbliższej rodziny i nowego beneficjenta do funduszu wraz z zaświadczeniem o złożeniu tego funduszu, który mój zmarły mąż używane do zapłaty pieniędzy w banku. Chcę, żebyś zawsze modlić się za mnie, bo Pan jest moim pasterzem.

Moje szczęście, że żyłem życiem godnym chrześcijaninem. Ktokolwiek, że chce służyć Panu musi służyć Mu w duchu i prawdzie.

Chcę Ci wysłać następujące pozycje do mnie na procesji oświadczenie:

(1) Twoje imię i nazwisko ….
(2) Twój adres ….
(3) Twój Narodowość ….
(4) Twój Wiek / płeć ……
(5) Twój zawód …….
(6) Twój stan cywilny …..
(7) Twój bezpośredni numer telefonu …..

Potrzebuję tych informacji jest bardzo pilna. Każda zwłoka w odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu inną osobę do tego samego celu.

Mam nadzieję, że, aby otrzymać pilną odpowiedź.
Nadal błogosławił w Panu.
Wasz w Chrystusie
Susan Edward

Udostępnij

O autorze