Wideo z V Sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

przez | 28 lutego 2015

TV Sesja

Drodzy Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z wideorelacją z ostatniej V. sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Cieszymy się, że burmistrz zdecydowała się na filmowanie sesji (ponoć również będzie relacja na żywo). Niemniej jednak, aby uniknąć możliwości modyfikowania i zaciemniania obrazu tego co działo się na sesji, nadal będziemy udostępniać mieszkańcom nasze własne nagrania.

Mała uwaga. Jak Państwo widzicie w centralnej części kadru siedzi burmistrz Przybyło, ale nie jest ona centralną częścią nagrania, jak możnaby sądzić z jej wypowiedzi na portalu Gorce24 🙂

Nagrania sesji miały zawsze na celu zapoznanie Państwa z tym co dzieje się na sesjach, nawet jeśli różnorakie obowiązki nie pozwalają Wam na osobiste przybycie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

0 myśli nt. „Wideo z V Sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

 1. To ja

  I bardzo dobrze. Jak widać Wasze działanie przynoszą efekty. Nie możecie przestać, bo pani burmistrz tylko na to czeka – żeby wrócił święty spokój, zeby nikt o nic nie pytał, żeby można było dowolnie kreować wygodną rzeczywistość. A wtedy nawet kamery nie straszne a wręcz przeciwnie – sama będzie pięknie pozować ( jak na Memoriale na Polczakówce jeździć nie umie ale do zdjęcia się ustawi i dyplomem zamacha i może jeszcze wszystkim będzie wmawiać, ze jeździć to ona umie ale źli ludzie tego nie widzą). Więc radni drodzy, nie dajcie się skorumpować a to dodatkowymi zajęciami (płatnymi) a to pracą dla syna albo siostry. Bo z czasem wiele rzeczy będzie się ujawniać.

 2. Tommy

  To mi sie podoba. piękny pomysł z kamerami. Nareszcie ta krętaczka ze swoja świtą czują oddech ludu na plecach. Ta przewodnicząca z tymi sprzedawczykami radnymi to koszmar. Ludzie was rozliczą. Maciuszek, Traczyka, Szaraware-chorągiewke, Orzeł i resztę oszustów. Trzymam kciuki.!!!

 3. Ania

  Władza lepiej za Was wie co chcecie na tym Słonym. Nie chce Was fatygować do konsultacji, a z relacji wynika, że ze starostą limanowskim wszystko już uzgodniono. To, że z uliczek rabczańskich zrobią arterię komunikacyjną międzyregionalną powinno Was cieszyć, będziecie przecież mieli skrót do Poręby. Będzie jeździć więcej samochodów, pewnie co któryś stanie bo drożność Poniatowskiego i Jana Pawła II jest taka jaka jest. To, że tam są szkoły,to nic i tak nikt nie zważa na ograniczenie prędkości. Strefie A tez nie zaszkodzi, przecież mieszkańcy przyzwyczajeni, są do smrodu, a Pani Burmistrz wykazała dziennikarzowi TVN, że w Rabce nie ma ludzi noszących w maseczki. Oprócz tego jak władza zapowiedziała będziemy liderami, bo przystąpimy do „Projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” to o co chodzi? Samo to sprawi, że będzie czysto i pachnąco. Co do radnych o odmiennych poglądach to jesteście opozycją i nic wam do władzy, bo w razie czego zakończy się to tiurmą i Syberią…. . Tak można na okrągło, trzeba słuchać władzy, uf i tyle.

 4. Jan Serce

  Dawniej nie wolno było filmować. Teraz filmowców jak w Hollywood ;)))) Połączcie siły (kamery) nagrywajcie z różnych ujęć, a potem zmontujcie – będzie się lepiej oglądać. ;))))) A tak na poważnie – w Skawinie takie filmy z sesji są opisywane np: 3 min 20 sek – wypowiedź radnego A, 7 min 43 sek – wypowiedź burmistrza. To jest bardzo dobry pomysł!!!!