Rdzawka

Kolejni oszuści w akcji.

Najdroższy w Panu,

Z całym szacunkiem i ludzkości, byłem zmuszony napisać w dziedzinie pomocy humanitarnej. Jestem wdową pani Helen Chirs starzenie długoterminowe chory (rak). Dopuszczane są obecnie do prywatnego szpitala. Mam kilka funduszy odziedziczyłem od mojego męża, Williams Chirs, który później zginął w wypadku samochodowym.

Kiedy mój mąż żyje on złożony sumę ? 2.700.000.00 (dwa miliony 700 tysięcy euro) w banku. Obecnie, te pieniądze jest nadal w banku. Mój lekarz powiedział mi, że nie przetrwa najbliższych 3 miesięcy z powodu problemu raka. Potrzebuję kogoś, bardzo uczciwy i bogobojny i organizacji, które mogą korzystać z tych środków na dzieło Boże Mój zmarły mąż nauczył, że fundusz ten powinien być używany w celach charytatywnych, takich jak budowanie szkół, domów, szpitali, domów dziecka itp

Wziąłem tę decyzję, bo nie mam żadnego dziecka, które będą dziedziczyć te pieniądze i chcę Boga, bądź miłościw mnie i zaakceptować moją duszę. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe. Proszę, jeśli chcesz być w stanie wykorzystać te środki do pracy Boga, prosimy odpowiedzieć.
Chcę, żebyś wyślij mi następujące informacje, o których mowa poniżej.

Twoje pełne imię ———————–
Twój kraj ———————————
Twój adres ——————————-
Twój wiek ——————————–
Zatrudnienia——————————
Telefon ———————————–

Jak tylko otrzymam odpowiedź dam ci kontakt z Bankiem i ja również wystawi list organu, który pokaże, że jesteś obecny beneficjentem tych funduszy. Mając nadzieję na otrzymanie odpowiedzi. Nadal błogosławił Panu.

MOJA POLSKA NIE JEST BARDZO DOBRA I MOŻNA PISAĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Dzięki,

Pani Helen Chirs.

Udostępnij

O autorze