Następni oszuści w akcji.

Kolejny mejl od oszustów.

—————————–

Pozdrowienia: Od sandrina Omaru
Abidżan. Cote dIvoire,
Afryka Zachodnia .

Witaj Kochana,

I głęboko to szacunek i pokorna uległość, proszę podać następujące kilka linii za życzliwą uwagę, mam nadzieję, że będzie można oszczędzić kilka cennych minut na zapoznanie się odwołanie współczulnego umysłu. Muszę przyznać, że to jest z wielkich nadziei, radości i entuzjazmu, że piszę tę wiadomość, którą poznali i uwierzyli przez wiarę, że musi to na pewno znajdzie się w dobrym stanie zdrowia.

Nazywam się Sandrina Omaru; Jestem jedynym dzieckiem moich późnych rodziców Głównego. Williams Omaru. Mój ojciec był bardzo renomowanej firmy magnes, który działa w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej, w czasie swoich dni.

Smutne jest to, aby powiedzieć, że zmarł we Francji w tajemniczych okolicznościach podczas jednej ze swoich podróży służbowej za granicą Choć jego nagła śmierć była powiązana czy raczej podejrzenie, że zostały sterowana przez mojego wuja, który podróżował z nim w tym czasie. Ale Bóg zna prawdę! Moja matka zmarła, gdy miałem zaledwie 6yrs stary, i od tego czasu mój ojciec zabrał mnie tak wyjątkowy.

Przed śmiercią mojego ojca, on zadzwonił do mnie i poinformował mnie, że ma sumę trzech milionów sześćset tysięcy euro. (€ 3,600,000.00) on zdeponowany w prywatnym banku tutaj w Abidżanie Wybrzeże Kości Słoniowej .. Powiedział mi, że zdeponowane pieniądze już w moim imieniu, a także dał mi wszystkie niezbędne dokumenty prawne dotyczące tej lokaty w Banku,

Jestem tylko 22 lat, a uniwersytet licencjackich i naprawdę nie wiem, co robić. Teraz chcę uczciwy i Bóg obawiając partnera za granicą, który mogę przesłać pieniądze z jego pomocy, a po transakcji przyjdę i stałego pobytu w kraju, aż taki czas, że będzie to wygodne dla mnie, aby powrócić do domu, gdybym tak pragnienie. To dlatego, że ponieśli wiele ustawionych plecami w wyniku nieustannego kryzysu politycznego tutaj na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Śmierć mojego ojca rzeczywiście przyniósł smutek w moim życiu. Ja też chcę inwestować fundusz pod twoją opieką, ponieważ jestem ignorantem świecie biznesu. Jestem w szczerym pragnieniem swojej skromnej pomocy w te sugestie regards.Your i pomysły będą bardzo uważać. Jaki procent całkowitej kwoty, o którym mowa będzie można podjąć po funduszu został przeniesiony do swojego konta i przyjść do was poznać?

Proszę, rozważ to i wrócić do mnie jak najszybciej. Natychmiast potwierdzić chęć, poślę wam moje zdjęcie, a także poinformować, więcej szczegółów związanych z tą sprawą.

Z poważaniem,

Sandrina Omaru.

 

You May Also Like