Słowa , słowa i słowa burmistrz Przybyło w sprawie zanieczyszczonego powietrza.

przez | 22 marca 2016
Zdjęcie: Rabczański Alarm Smogowy

Zdjęcie: Rabczański Alarm Smogowy

 

Szanowni Państwo,

15 marca 2016 o godz. 10.00, w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, miało miejsce posiedzenie komisji uzdrowiskowej na temat zanieczyszczonego powietrza.

Na temat monitorowania jakości powietrza i nie tylko, informacji udzielili zaproszeni goście z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z Krakowa.

Przedstawiciel WIOŚ – Pan Ryszard Listwan przestawił rzetelne informacje na temat pomiarów na terenie Rabki, stanu zanieczyszczonego powietrza oraz potrzebie wdrażania programów ochrony powietrza.

Natomiast, tłumaczenie się burmistrz z realnych działań, jakie podjęła gmina w zakresie ochrony powietrza, pozostawiamy Państwa ocenie.

Przedstawiamy porozumienie pomiędzy Gminą Rabka-Zdrój, a WIOŚ, zobowiązujące obie strony do konkretnych działań.

Jak widać terminy dawno minęły, a zobowiązania ze strony naszej gminy niewykonane: nadal brak inwentaryzacji źródeł niskiej emisji oraz harmonogramu działań naprawczych obejmujących finansowanie przedsięwzięcia.

Porozumienie WIOŚ-Rabka Zdrój

0 myśli nt. „Słowa , słowa i słowa burmistrz Przybyło w sprawie zanieczyszczonego powietrza.

  1. zniesmaczony

    Burmistrz klas I podstawówki się kłania 8 000 000 zł podzielone przez 8000 na jeden kocioł to 1000 kotłów a nie 100 wiec niech pani przestnie się kompromitować ,powiedz kobieto wprost ze nie chcesz nic w tym kierunku robić masz inne piorytety.