Wybory Komitetów Osiedlowych

przez | 8 lutego 2015

10978554_338264716358393_7817533216058110963_n
Drodzy Państwo,
Za nami trzy spotkania wyborcze komitetów osiedlowych. Drugie odbyło się 4. lutego na Słonym, a trzecie 6. lutego dla dzielnicy Rynek.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w obydwu przypadkach do komitetów wybrane zostały osoby nam życzliwe i mające na względzie dobro naszej gminy.

Świadczy to o tym , że nasza gmina się budzi i mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce, nie czekając bezczynnie i biernie na działania płynące ze strony burmistrz Przybyło. Coraz więcej osób słucha krytycznie oficjalnych informacji i nie daje się manipulować, stawiając na własny rozum.
Pamiętajmy, że wspólne działania, przedyskutowane, nie narzucane odgórnie i mające na celu interes ogółu, będą procentować dla dobra każdego, a nie tylko wąskiej grupy.
Zapraszamy na najbliższe spotkanie wyborcze dla dzielnicy Łęgi, które odbędzie się w budynku „Stara Szkoła” w sali Związku Podhalan w dniu 9 lutego o godzinie 17.00.

0 myśli nt. „Wybory Komitetów Osiedlowych

 1. Harnaś

  Na Słonym Pani Burmistrz UCIEKŁA POD OSTRZAŁEM NIEWYGODNYCH PYTAŃ…

 2. Rabczanka

  Byłam tam…nie wydaje mi się aby uciekła… zebranie się skończyło. Co do wyborów w komitetach to uważam że wybrani nie mają tam nic do roboty. Niestety zmieniły się przepisy- kwota na osiedla jest teraz wydawana na jeden cel- kiedyś można było ją rozdrabniać i tutaj komitet coś robił . Teraz to tylko w papierach będzie stało że ktoś tam jest!

  1. To ja

   Słyszałam, że pani burmistrz jak wychodziła ze szkoły na Słonem, to zapytali ją czemu ucieka, a ona stwierdziła, że musi dziecko zawieść i wróci. Ale jakoś nie wróciła

 3. To ja

  Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie sytuacji przekazania części pieniędzy przypadających na rozwój osiedla Nowy Świat, na Trial Park i Skate Park.
  W związku z tym mam pytania:
  1. Ile pieniędzy przekazano na budowę w/w obiektów?
  2. Czy mieszkańcy zostali o tym powiadomieni (np przez stronę internetową miasta)?
  3. Czy są inne przypadki przekazania pieniędzy z poszczególnych osiedli na inwestycje miejskie?
  4. Gdzie są dostępne sprawozdania z działalności, plany finansowe i sprawozdania finansowe Rad Osiedli?
  Wzorując się na, wg mnie,czytelnej i rzeczowej stronie miasta Szczecina poświęconej działalności Rad Osiedlowych, może warto byłoby, aby i takie zakładki znalazły się na oficjalnej stronie miasta Rabki.
  Takie działania z pewnością stymulują zainteresowanie tym, co dzieje się w najbliższym otoczeniu mieszkańców.
  Przykładowe działania KO jednego ze szczecińskich osiedli.
  http://osiedla.szczecin.pl/osiedla/chapter_38600.asp