0 myśli nt. „Wezwanie Burmistrz Ewy Przybyło do radnych klubu.

 1. Jan Serce

  To jakieś jajca! Pewnie nie było goździka na Dzień Kobiet ;)))

 2. mlody

  Jako mieszkaniec Gminy Rabka- Zdrój nie życzę sobie aby Burmistrz wypowiadała się w moim imieniu . Jeśli czuje się urażona , to proszę pisać w swoim imieniu , a nie całej Gminy. Jako jej mieszkaniec całkowicie zgadzam się z tezami przedstawionymi przez klub Nasze Miasto. Wizerunek naszej Gminy już od 8 lat jest systematycznie niszczony przez obecną ekipę. Burmistrz lekceważy nie tylko radnych opozycyjnych , ale przede wszystkich mieszkańców tego , kiedyś pięknego , miasta.

 3. To ja

  To dobre imię pani burmistrz jest dobrem osobistym Gminy Rabka-Zdrój?
  Niniejszym wzywam panią burmistrz aby zmieniła swoje dotychczasowe działania, skutkujące jej udziałem w sprawach sądowych. Jej działania narażają naszą Gminę na śmieszność w skali całej Polski a może i nawet Unii Europejskiej.
  Wzywam też do zwolnienia osób, które swoimi radami prawnym wydatnie przyczyniają się do obniżki dobrego imienia, nie tylko Gminy Rabki-Zdrój,ale także mnie, jako jej mieszkańca.
  Wzywam także, aby przed opublikowaniem jakiegokolwiek dokumentu, tekst przeczytał średnio rozgarnięty gimnazjalista celem wskazania i poprawienia BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, które w OFICJALNYCH DOKUMENTACH NIE MOGĄ SIĘ ZNALEŹĆ!!!!!!
  ŚWIADCZY TO O OSOBACH PRZYGOTOWUJĄCYCH TAKI DOKUMENT W JEDNOZNACZNY SPOSÓB – JEST TO BANDA NIEUKÓW W ZAKRESIE ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OJCZYSTEGO!
  I to godzi w dobre imię Gminy Rabka-Zdrój! Zatrudnianie osób NIEDOKSZTAŁCONYCH!!!! WSTYD pani Burmistrz !

 4. Pazerna Ewa

  Nie chcemy więcej Przybylo w naszym mieście!
  -jako pierwsze zakazała wolności słowa(zamknięcie forum 6 lat temu pod kłamliwym pretekstem przebudowy)
  -podwyższała sobie i Wójcikowi sukcesywnie wynagrodzenie z roku na rok do rekordowej w Polsce (w stosunku do budżetu/wielkości miasta) wysokości
  -wyrzuciła jedyną naprawdę kompetentną osobę w UM – Rafała Hajdyłe (jej osobista vendetta)
  -uchylenie planu zagospodarowania to jest robota (oraz kłamstwa, że „bez planu lepiej”, lepiej dla Przybylo, bo więcej dudków i biurokracji, gorzej dla nas)
  -machlojstwa, sprawa ignorowania skarg obywateli oraz obarczenie karami kasy miasta, kłamstwa związane z karami („Wystąpiłam do reprezentującej nas kancelarii prawnej, by uiściła kary…”)
  -przekręty przy rewitalizacji parku, fatalne wykonanie, w sumie park jest brzydszy niż był przed rewitalizacją, ale jesteśmy 12 mil zł do tyłu
  -zwalczanie inwestorów (cytat Ilgner: ” Jeśli urzędnik potrzebuje aż 9 miesięcy na to, żeby ustalić właściwą stawkę czynszu, to chyba dowodzi to jego niekompetencji.”), podobne okoliczności wycofania się inwestorów parku wodnego

   1. Rabczanin

    daj spokój Ewa i tak wiemy kim jesteś

 5. Pazerna Ewa

  To jest już zupełna PARANOJA, totalna BEZCZELNOŚĆ ze strony tej dyktatorki.
  Przecież przez Przybyło LATAMI pisano o Rabce tylko w kontekście sporów sadowych, paraliżu inwestycyjnego oraz walki z inwestorami lub bubli w parku.
  Tutaj nagłówki gazet z ostatnich lat:
  – „Horror szaletowy”, „Śmierdząca inwestycja”, „Sąd tuż za parkiem”, „Rabka: Burmistrz w opałach”, „Burmistrz Rabki straszy kontrkandydata komornikiem”, „Rabka: Burza z paragrafami”, „Popielec prawnika. Co dalej z dziesięciotysięczną grzywną?”, „Burmistrz Rabki znów ukrywa, za co urząd płaci”, „Sąd uchylił plan zagospodarowania przestrzennego”, „Rabczanie skarżą się na burmistrz Przybyło”, „Kuriozalny przypadek pani burmistrz Rabki”, „Park nasz drogi”, „Sąd: Miasto musi zwrócić mieszkańcom pieniądze z odsetkami”, „Planu nie ma – pozostało zamieszanie”, „Burmistrz Rabki skazana. Będzie apelacja”, „A miało być tak pięknie”, „Można panią prosić do sądu”, „Park – niekończąca się historia”, „Rabka: Sąd nad władzą” itd.
  Cytat Konrad Górski: Kończąc ponawiam pytanie o upublicznienie kosztu remontu parkowych toalet, które po rewitalizacji parku za kilkanaście milionów złotych były długo i tak nieczynne. Krążąca w komentarzach kwota przyprawia o zawrót głowy ale daje jasną sugestię dlaczego Burmistrz ukrywa przed mieszkańcami niektóre informacje publiczne i dopiero orzeczenie Sądu Administracyjnego umożliwia ich uzyskanie. Ilość nałożonych grzywien na Burmistrz świadczy, że jest ona w posiadaniu informacji publicznych, których ujawnienie jest dla niej niekorzystne bo na ten przykład mieszkańcy dowiedzieliby się ile tysięcy utopiono tylko w remoncie parkowej toalety i odnieść tę kwotę do realnych kosztów budowy domu mieszkalnego.