Wsparliśmy Szlachetną Paczkę i potrzebujące dzieci.

przez | 10 grudnia 2015

Wsparcie OREW
Bardzo się cieszymy, że nasza akcja polegająca na wsparciu finansowo – rzeczowym osób potrzebujących, zakończyła się sukcesem.
Udało nam się zebrać pewną kwotę i przeznaczyć ją na darowiznę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Rabce – Zdroju oraz zakupić sprzęt AGD dla potrzebującej rodziny z Rabki-Zdroju w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.
Darowiznę na rzecz PSOUU w Rabce-Zdroju wsparli w sumie 4 radni z Klubu „Nasze Miasto” oraz Przewodniczący Komitetów Osiedlowych osiedli: „Centrum”, „Sądecka”, „Nowy Świat” „Traczykówka”, „Słone”, „Orkana”, „Łęgi”, „Rynek”. Natomiast na wsparcie „Szlachetnej Paczki” wszyscy radni Klubu „Nasze Miasto” przeznaczyli swoje diety z sesji Rady Miejskiej.
Bardzo byśmy chcieli, aby taka akcja odbywała się corocznie i polegała na przeznaczaniu, w okresie świątecznym, diet na cele dobroczynne, wspierające potrzebujących z terenu naszej gminy.
Mamy nadzieje, że być może dołączą do nas inni radni, a nawet inne samorządy, tak aby każdy radny w Polsce oddał jedna dietę potrzebującym.

0 myśli nt. „Wsparliśmy Szlachetną Paczkę i potrzebujące dzieci.

 1. mieszkaniec

  A POZOSTALI radni co przeznaczyli na szlachetna paczkę ?

 2. Mateusz

  6:1 Baczcie też, byście pobożności swojej nie wynosili przed ludźmi, aby was widziano; inaczej nie będziecie mieli zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie.
  6:2 Gdy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają zapłatę swoją.
  6:3 Ale ty, gdy dajesz jałmużnę, niechaj nie wie lewica twoja, co czyni prawica twoja,
  6:4 Aby twoja jałmużna była ukryta, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.

 3. To ja

  To pierwsza taka zrealizowana inicjatywa wśród radnych i Przewodniczących Rad Osiedlowych.Bardzo dobrze to o Was świadczy – nie jesteście w Radzie Miasta by dorobić do rencinki czy sołtysowania.
  Kolejny raz potwierdzacie, że pracujecie społecznie.
  GRATULACJE! DOCENIAMY TO!

 4. To ja

  @Mateusz Nie cytuj Księgi w godzinach pracy – to niegodziwe. W pracy się pracuje, bo za to się pobiera pensję.

  1. Mateusz

   A jak się nie pracuje i nie pobiera pensji to mogę wyrażać swoją opinię ???