Rabczańskie Wieści Pozarządowe

Total Sport – Marcin Krzywicki: „chłopcy Nawałki powalczą z Niemcami o zwycięstwo!”

 

Total Sport – Marcin Krzywicki: „chłopcy Nawałki powalczą z Niemcami o zwycięstwo!”

 

Już jutro oczy wszystkich polskich kibiców skierowane będą na paryski Stade de France, gdzie „Biało-Czerwoni” zmierzą się w drugim meczu grupowym na EURO 2016 z Niemcami. Zdaniem Marcina Krzywickiego, piłkarza Chojniczanki Chojnice, eksperta Total Sport, ekipa Nawałki powalczy o zwycięstwo.

 

Marcin Krzywicki nie zgadza się z poglądem większości kibiców, którzy uważają, że remis wystarczy nam do wyjścia z grupy. – Każdy kto miał bliższą styczność z piłką wie, że jak gra się na remis, to zazwyczaj wynik jest odwrotny. Jestem przekonany, że trener Nawałka i cała ekipa ma w głowie tylko zwycięstwo. Nie ma co kalkulować, nie chcemy, żeby mecz z Ukrainą był meczem o wszystko, dlatego nasi piłkarze powinni i zagrają o trzy punkty. Jestem tego pewien. – twierdzi ekspert Total Sport.

 

Kluczowe dla losów spotkania będzie nie tylko poprawienie skuteczności, ale także pewna gra w defensywie. Piłkarze muszą zachować odpowiednie proporcje między oboma formacjami. – Niemcy to zespół znajdujący się dwie, a może nawet trzy półki wyżej niż Irlandia Północna. Może się zdarzyć tak, że Polacy stworzą sobie jedną dogodną sytuacje bramkową, którą trzeba będzie wykorzystać. Jestem przekonany, że reprezentacja Niemcy będzie chciała kreować grę z przodu, spróbuje dominować, dlatego szyki obronne muszą być zwarte – dodaje Krzywicki.

 

O brak Wojtka Szczęsnego w składzie nie musimy się martwić. Zdaniem eksperta, mamy szczęście posiadać w kadrze trzech równorzędnych, klasowych bramkarzy. Boruc i Fabiański z powodzeniem zastąpią Szczęsnego. Krzywicki typuje zwycięstwo Polaków. – Rozmiar wygranej jest kwestią drugorzędną. Nawet jeśli zwyciężymy 1:0, to nikt nie będzie pamiętać o wyniku. Najważniejsze, żeby „Biało-Czerwoni” zapisali na swoim koncie trzy punkty.

 

Pełen materiał dostępny jest pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=NN_UKEYK078

 

***

 

Kanał YouTube „Total Sport” dostępny jest pod adresem www.totals.pl. W filmach zobaczymy m.in. Marcina Krzywickiego – piłkarza Chojniczanki Chojnice, Katarzynę Kiedrzynek – najlepszą polską piłkarkę, bramkarkę Paris Saint Germain oraz Natalię Siwiec. Sponsorem głównym kanału, który ma prezentować atmosferę największych sportowych imprez świata są zakłady bukmacherskie Totolotek, a partnerami New Balance i Sony. We współpracę przy projekcie zaangażowany został tygodnik „Piłka Nożna” oraz portal Interia.pl.

 

Total Sport prowadzi także profilu na portalach społecznościowych facebook.com i twitter.com gdzie regularnie odbywają się konkursy z nagrodami dla kibiców.

 

Zapraszamy Państwa do śledzenia kanału Total Sport na www.totals.pl oraz do bezpłatnego zamieszczania filmów bezpośrednio z kanału YouTube i wykorzystywania w swoich artykułach informacji zawartych w filmach.

 

 

 

 

SUBSKRYBUJ I OGLĄDAJ FILMY Z ME 2016:

OBSERWUJ PROFILE TOTAL SPORT I WYGRYWAJ NAGRODY:

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ:

 

SPONSOR KANAŁU:

 

 

WWW.TOTALS.PL                         TOTALSPORTV       KONTAKT@TOTALS.PL


 

Udostępnij

O autorze